Які магазини працюватимуть без світла — влада Києва підготувала список об’єктів торгівлі

фото: pixabay

Влада Києва і бізнес готуються до різних варіантів розвитку подій, зокрема, до роботи в умовах повного блекауту в столиці. У випадку нових ударів РФ по критичній інфраструктурі України і відсутності електрики, у Києві продовжать працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини і торгово-розважальні центри. Про це повідомив мер Віталій Кличко.

За його словами, щоб забезпечити потреби киян у продуктах харчування, воді, побутових та промислових товарах, складено перелік торгових мереж, продуктових ринків, магазинів, супермаркетів і ТРЦ, які продовжать роботу на автономних джерелах живлення. Ці об’єкти торгівлі поділені на 3 групи і вказані із зазначенням адрес:

  • Перелік адрес супермаркетів
  • Перелік адрес ТРЦ
  • Перелік адрес ринків

Віталій Кличко радить скачати цю інформацію на гаджети чи мобільні пристрої і зберегти, щоб за потреби знайти необхідну крамницю в будь-який момент.

Мер уточнив, що графік роботи торгових мереж, магазинів, ринків в умовах відсутності електропостачання може бути скороченим.

Що відомо

  • Віталій Кличко також заявив, що у випадку нових ударів РФ по енергосистемі та повної відсутності електропостачання в столиці, на всіх маршрутах наземного транспорту працюватимуть автобуси. Метро пасажирів не перевозитиме, а слугуватиме укриттям та місцем тимчасового перебування.
  • Київ залишається головною метою російської військової агресії. Також Росія намагається посіяти паніку і депресивні настрої серед населення. Про це 1 грудня під час Безпекового форуму повідомив столичний голова Віталій Кличко.
  • Мер Києва також поінформував, що руйнування інфраструктури внаслідок російських атак може спричинити повну відсутність у місті електрики, тепло-, водопостачання і водовідведення. Він закликав киян за можливості розглянути варіант тимчасового переїзду в передмістя Києва.
  • 27 жовтня у Генштабі ЗСУ повідомили, що зберігається загроза завдання військами Росії ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури в глибині території України.
  • Росія завдає масованих атак по українській території з періодичністю в тиждень. У розвідці вважають, що за цей час вона встигає підготуватися до наступного удару.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua