Якщо будуть тривати обстріли інфраструктури, може статися повне відключення електроенергії — Київська ОВА

Фото: Олексій Кулеба / Facebook

Якщо Російська Федерація продовжить обстрілювати енергетичну інфраструктуру України — це може призвести до повного відключення електроенергії.

Про це розповів голова Київської ОВА Олексій Кулеба під час інтерв'ю hromadske.

Відповідаючи на запитання журналіста: чи може статися повне відключення електроенергії, Кулеба відповів, що це можливо за умови подальших обстрілів.

"Так, якщо будуть продовжуватися ракетні обстріли нашої енергетичної інфраструктури й ми не зможемо зберегти її завдяки ППО", — сказав Кулеба.

Він додав, що влада готується до будь-якого розвитку подій, зокрема й найскладнішого.

"Люди також повинні готуватися і розуміти, що в них мають бути запаси їжі та води. Мають бути заряджені мобільні телефони", — сказав він.

Говорячи про найоптимістичніший на найгірші розвитки подій, Кулеба зазначив, що все залежить від пошкоджень.

"Якщо будуть пошкодження, які ми зможемо відновити за два тижні, то це свідчитиме про те, що нам два тижні потрібно протриматись. Якщо будуть інші пошкодження, то процес ремонту може зайняти й більше часу або, навпаки, менше".

Він додав, що через обстріли може не стати й опалення в домівках. На такі випадки передбачені спеціальні пункти обігріву.

"В Київській області є 750 стаціонарних пунктів обігріву. Ці пункти обладнані відповідними генераторами, там є їжа, певні запаси води. Тобто це укриття, які дадуть змогу бути в теплі й безпеці. У ДСНС є також інфраструктура мобільних пунктів обігріву", — сказав він.

Що відомо

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що внаслідок обстрілів критичної інфраструктури з боку Росії, близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua