Індійський фільм, який знімали біля Маріїнського палацу у Києві, отримав «Оскар»

Індійський фільм, який знімали біля Маріїнського палацу у Києві, отримав "Оскар".

Індійський фільм, який знімали біля Маріїнського палацу у Києві, отримав "Оскар". Фото: youtube.com/watch?v=Gt9WzC4WDEA

Фільм з Індії «RRR», у якому показали одну з найкрасивіших будівель у центрі Києва, отримав престижну кінопремію, тепер його дивляться у всьому світі.

Нагадаємо, в 2021 році на площі перед Маріїнським палацом, де зазвичай проходять офіційні державні церемонії та мітинги, пустилися в танок півсотні танцюристів заради зйомок фільму. Фільм «Поруч реве революція» вийшов у прокат 2022 року.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Фільм став зірковим для «Боллівуду» — індійського кінематографу. Цьому багато в чому сприяв чималий бюджет – 72 млн. доларів. Незважаючи на витрати, фільм виявився прибутковим та окупився у прокаті.

Премію «Оскар» було вручено за найкращу оригінальну пісню — Naatu Naatu. Саме ця пісня і знімалася біля Маріїнського палацу, який є одним із символів Києва.

Герої фільму – революціонери, які подорожують іншими країнами до того, як розпочати боротьбу за звільнення своєї Батьківщини від британських колонізаторів.

Зйомки відбулися у Києві через пандемію – британських акторів не пускали до Індії, а індійських – до Європи. Україна ж впускала до себе всіх, і тому кадри з Києва тепер — в одному з найкращих фільмів у світі, які вийшли у прокат 2022 року.

Нагадаємо, нещодавно PRO-kyiv.in.ua писав про переможців премії «Оскар 2023».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua