Сьогодні, 20 жовтня, в Ірпінській міській бібліотеці нагородили переможців дитячого конкурсу «Вірші про Ірпінь» інформаційного агентства ITV. Нагороди за краще прочитання віршів про рідне місто отримали 16 учасників конкурсу.
Конкурс «Вірші про Ірпінь» тривав протягом вересня і у ньому взяли участь понад 120 дітей.
«Ми були приємно вражені кількістю охочих взяти участь у цьому конкурсі. Було надзвичайно важко обрати переможців, адже всі діти дуже старалися. Дехто читав авторські вірші, багато хто гарно попрацював і над відео, хтось навіть співав. Було вкрай важко обрати переможців, тому ми вирішили збільшити кількість місць у кожній із вікових категорій, щоб відзначити більше дітей», — зазначила головна редакторка ITV Людмила Лозова.
Отже, переможцями конкурсу «Вірші про Ірпінь» стали:
У віковій категорії «Дитсадок»:
У віковій категорії «Молодша школа»:
У віковій категорії «Старша школа»:
Кожен призер із цих категорій отримав винагороду у 1 000 гривень. А 5 000 гривень отримав володар гран-прі. Ним став 10-річний Архип Парахнюк, учень Ірпінського ліцею «Лінгвіст».
УВАГА! Також пам’ятний подарунок від ITV — чашку із фото Олега Гриба — отримають всі учасники конкурсу. Для цього потрібно прийти в Ірпінську дитячу бібліотеку імені М. Рильського та звернутися до бібліотекаря.
Побачити відео переможців та усіх інших учасників можна буде ТУТ.
Інформаційне агентство ITV дякує усім учасникам, їхнім батькам та вчителям за участь у конкурсі!