Ірпінь взяв участь у міжнародному форумі щодо відбудови України у Варшаві

Фото: Ірпінська міська рада/Telegram

Ірпінська міська громада взяла участь у міжнародному форумі REBUILD UKRAINE 2023, що відбувся у столиці Польщі — Варшаві. Захід зібрав керівників громад та міст, які постраждали від російської агресії, представників влади України та ЄС, міжнародні фінансові установи, інвесторів та будівельників.

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

На дводенному форумі у Варшаві команда з Ірпеня представила проєкти відбудови зруйнованих соціальних об’єктів: Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи, Будинку культури, дитсадка "Веснянка". Участь у REBUILD UKRAINE 2023 дозволила Ірпінській громаді розширити коло партнерів та налагодити контакти з потенційними донорами. Зокрема, підписали двосторонній меморандум про співпрацю з Італійською торгово-промисловою палатою в Україні.

Що відомо про відбудову Ірпеня

Програма розвитку ООН допоможе демонтувати зруйновані і відновити пошкоджені внаслідок російської військової агресії будинки Ірпеня. У місті непридатними для проживання визнали 37 багатоквартирних будинків. 17 із них вирішили демонтувати.

Спеціалісти з понад 10 країн та 3 континентів об’єднались задля проєкту з відновлення України на прикладі міста Ірпінь. Раніше стало відомо, що американська архітектурна компанія Gensler допомагатиме відбудовувати Ірпінь.

Ірпінь отримав грант у 7,7 млн євро від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Їх спрямують на ремонт об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення громади. Також Міжнародний комітет Червоного Хреста надасть понад 45 мільйонів гривень на реконструкцію пошкоджених об'єктів "Ірпіньводоканалу".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua