Ірпінська молодіжка визначилася з тим, що робитиме протягом року

21 серпня в Ірпінській міській раді відбулось перше засідання та стратегічна сесія нової Ірпінської молодіжної ради при міському голові.

Під час засідання обрали секретаря Ірпінської молодіжної ради. Ним став активний член спільноти Олександр Туз.

Розробили основні напрямки діяльності: екологічні та благодійні заходи, навчання першої медичної допомоги, захисту персональних даних та боротьби із фейками.

Затвердили комітети: з медіа, з відновлення та молодіжної житлової політики, із зовнішньої співпраці та інвестицій, зі спорту та національно-патріотичного виховання, з неформальної освіти та протидії дезінформації, з волонтерства та соціальної підтримки.

«Під час засідання ми поділилися на 6 команд, кожна з яких буде працювати у конкретному напрямку. Таким чином, ми зможемо охопити значно більше питань», – зазначив голова Ірпінської молодіжної ради Дмитро Андрущенко.

Окрім цього, очільник молодіжки розповів, що найближчим часом команда формуватиме волонтерські рухи та займатиметься пошуком донорів для гуманітарної підтримки міста у різних сферах.

«Молодіжна рада створена під час війни – це 33 людини, які не бояться викликів, що нам диктує війна. Ми плануємо максимально реалізовувати благодійні проєкти: збирати кошти для наших захисників, опікуватися самотніми людьми, дбати про тварин. Тобто все, що ми зможемо охопити і у чому зможемо бути корисні на своєму «фронті», ми це зробимо!», – прокоментував Дмитро Андрущенко.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua