Ірпінські берегині виготовили та відправили на фронт ще понад 400 окопних свічок

Членкині громадської організації «Берегині з Ірпеня» продовжують виготовляти окопні свічки для українських захисників. Нещодавно вони відправили ще 406 окопних свічок на фронт.

«Наші захисники, 72 бригада, вже гріються свічками. Дуже вдячні за них, кажуть, що вони класні і не коптять», — розповіли на сторінці організації у Фейсбуці.

«Берегині з Ірпеня» уже протягом довгого часу виготовляють і відправляють українським військовим маскувальні сітки й окопні свічки. А також передають захисникам солодощі та дитячі малюнки.

Волонтерки працюють щодня з 9:00 до 18:00 у приміщенні Державного податкового університету і запрошують усіх охочих доєднатись до роботи. Їм завжди потрібна допомога у плетінні маскувальних сіток, наголошують в організації.

Також всі охочі можуть допомогти матеріалами і приносити бавовняну тканину, парафін, віск або основу для сіток чи долучитись фінансово.

«Кожен прожитий день має мати свій сенс, особливо в сучасних реаліях. І майбутнє України, майбутнє дітей і внуків наших залежить від того: переможемо ми рашистів чи вони нас. Внесок кожної людини дуже важливий!», — зазначають «Берегині з Ірпеня».

Допомогти організації можна за реквізитами:

4246 0010 0449 2249

Ільченко Олена Анатоліївна

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua