Ірпінські кікбоксери блискуче виступили на змаганнях в Німеччині

Вихованці ірпінського спортивного клубу «Reforma» вибороли 25 медалей на турнірі з кікбоксингу ISKA Germany Open. Змагання відбулися сьогодні, 13 травня, у німецькому місті Гейльбронн. Цікаво, що під час зважування українських кікбоксерів організатори зняли вивішений напередодні прапор росії.

Всі дев’ятеро юних спортсменів, які представляли Ірпінь після яскравих двобоїв виходили на п’єдестали, а їхній тренер – Володимир Сотін отримав спеціальну золоту медаль за відмінну підготовку дітей та вклад у розвиток дитячого кікбоксингу.

Один з юних спортсменів – Гліб Барілов – став абсолютним чемпіоном. Він здобув відразу три «золота».

І ще однією перемогою для українців стало зняття російського прапора, вивішеного на трибунах.

«Їм не місце на міжнародних змаганнях. Прапор вивісили помилково. рф давно вже вилучили із всесвітньої федерації кікбоксингу ISKA. Слава Україні! Слава нації!», — написала на своїй сторінці у фейсбуці вителька Ірпінського ліцею інноваційних технологій, перекладачка клубу «Reforma» Ольга Гущина.

Варто зазначити, що у турнірі з кікбоксингу ISKA Germany Open взяли участь майже тисяча спортсменів. У кожній ваговій категорії змагалось від 13 до 20 кікбоксерів.