Ірпінські лікарі запрошують дорослих і дітей на щеплення проти дифтерії та правця

Лікарі Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги нагадують про важливість вчасної вакцинації від дифтерії та правця. Зробити такі щеплення можна у всіх амбулаторіях громади безкоштовно.

Лікарі наголошують, що правцем можна інфікуватися при потраплянні бруду в рану або через поріз, внаслідок укусів тварин чи травмування гострими предметами, уламками деревини. Дифтерія ж – це гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом.

«Незабаром почнеться весна, а за нею і довгоочікуване літо. Зараз саме час подбати про свій захист та захист своїх дітей від таких небезпечних хвороб, як дифтерія та правець. Адже в умовах воєнного стану імунізація – це найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань та їх наслідків», – наголошують медики.

Щоб зробити безкоштовне щеплення Дифтерійно-правцевим анатоксином (АДП-М) слід звернутися до свого сімейного лікаря. Держава закуповує всі вакцини, які входять до Національного календаря профілактичних щеплень, і пацієнти амбулаторій можуть отримати їх безкоштовно. Інформацію щодо графіку роботи найближчої до Вас амбулаторії та час прийому вашого сімейного лікаря можна дізнатися, зателефонувавши на рецепцію закладу. Телефони всіх амбулаторій громади є на сайті Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua