Ірпінські спортсмени зайняли друге загальнокомандне місце на відкритому турнірі з кікбоксингу ІСКА

18 лютого 2024 року відбувся відкритий турнір з кікбоксинг ІСКА у м. Києві. Команда ірпінського спортивного клубу «Реформа» посіла друге загальнокомандне місце. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, тренер спортивного клубу «Реформа» Володимир Сотін.

Змагання зібрали близько 150 учасників з 19 команд із різних міст України. За результатами змагань ірпінські спортсмени здобули 16 золотих, 11 срібних та 6 бронзових медалей. Окрім цього, 9 спортсменів стали чемпіонами змагань.

Загалом спортсмени досягли таких результатів: Удовиченко Ілля -три золоті й одна срібна медалі, Галущенко Семен -три золоті медалі, Левченко Ксенія — дві золоті та одна срібна медалі, Шатов Єгор- дві золоті медалі, Багара Дарина (дві золоті медалі), Ігнатенко Денис — одна золота, дві срібні й дві бронзові медалі, Скуратівський Микита — золота й срібна медалі, Даниленко Давид — золота й срібна медалі, Папук Гліб — золота і бронзова медалі, Микитин Олександр — три срібні та дві бронзові медалі, Легусь Андрій — дві срібні й одна бронзова медалі.

«Ми дуже вдячні організаторам за запрошення; усім, хто нас підтримує та допомагає. Дякуємо ЗСУ за можливість змагатись та тренуватись. Реформа — сила. Далі більше», — додав Володимир Сотін.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени з «Реформи» вибороли 21 медаль на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ІСКА у Мюнхені.