Ірпінський ЦНАП допомагатиме відвідувачам подати заявку на програму єВідновлення

Оформлення документів (ілюстративне). Суспільне Черкаси

В Ірпені працівники Центру надання адміністративних послуг допомагатимуть громадянам зареєструвати пошкоджене майно в додатку "Дія" та подати заяву на участь у програмі "єВідновлення". Такі послуги вирішили надавати для містян, які мають кнопкові телефони і не можуть самостійно зареєструвати руйнування житла через інтернет.

Оголошення розмістили на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

Звертатись до ЦНАПу з цим питанням можна з 28 серпня.

Для реєстрації будинків, зруйнованих унаслідок повномасштабного російського вторгнення, відвідувачі ЦНАПу повинні мати при собі:

  • паспорт;
  • код ІПН;
  • право власності на нерухоме майно (будинок/квартира);
  • банківську картку;
  • фото пошкодженого майна.

Центр надання адміністративних послуг розміщений за адресою: м. Ірпінь , вул. Шевченка, 2-А, перший поверх, робоче місце №№ 19, 20.

Додаткові консультації можна отримати за номером тел.: 04597-60-407.

Що відомо про урядову програму "єВідновлення"

23 лютого Верховна Рада ухвалила закон про створення державного реєстру пошкодженого та зруйнованого війною майна та порядок компенсації за нього від держави.

Із травня 2023 року стартувала державна програма "єВідновлення", за якою українці, чиє житло постраждало через бойові дії, можуть отримати кошти на ремонт домівки. Для цього необхідно повідомити про пошкоджене майно в застосунку "Дія" і подати заяву про отримання фінансової допомоги.

12 травня уряд визначив, що максимальна сума допомоги за програмою "єВідновлення" становить 200 тисяч гривень.

У червні в Україні почалися перші виплати коштів у межах програми "єВідновлення". Компенсацію отримали люди з Київщини та Донеччини.

Уряд спрямував 4,4 млрд грн на реалізацію програми "єВідновлення". На початок липня українці подали понад 22 тисячі заяв на компенсацію за пошкоджене житло. Лідерами є Харківщина, Київщина та Миколаївська область.

У серпні стало відомо, що власникам пошкодженого житла на Київщині виплатять понад 152 млн грн за програмою "єВідновлення".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua