Із Запоріжжя до Києва призначили додаткові поїзди (РОЗКЛАД)

Вивезти в безпеку намагаються якомога більше людей

Через активні бойові дії та небезпеку в регіоні з Запоріжжя до Києва призначили додаткові рейси поїздів. Про це повідомляють Pro-KYIV.in.ua з посиланням на інформацію «Укрзалізниці».

Перевізник призначив додаткові рейси поїзда №272/271 за маршрутом Запоріжжя — Київ, де спостерігається підвищений попит на виїзд до більш безпечних регіонів. Враховуючи активний попит у напрямку Нікополя та Марганця, позаграфіковий рейс поїзда №272/271 із Запоріжжя курсуватиме з 13 по 25 серпня.

Відправлення поїзду з Запоріжжя о 20:05, прибуття до Києва наступного дня о 09:38. Зворотно цей поїзд вирушатиме з Києва з 14 по 26 серпня о 22:30 і прибуватиме до Запоріжжя об 11:53. Квитки доступні на офіційному сайті «Укрзалізниці», а також в застосунку, в чат-боті та касах вокзалів.

Нагадаємо, російські окупанти замінували Запорізьку АЕС. В десять разів гірше за Чорнобиль можуть бути наслідки вибуху на захопленій ЗАЕС. Якщо російські окупанти не припинять ядерного шантажу та станеться вибух, наслідки будуть катастрофічними. Нині в шести енергоблоках Запорізькій АЕС та на майданчику відпрацьованого ядерного палива 18 тисяч паливних збірок — це уранові «дрова» для виробництва струму. Для порівняння — на четвертому реакторі Чорнобильській АЕС, де сталася трагедія, тоді було лише дві тисячі таких збірок.

Аварія на ЧАЕС призвела до радіоактивного зараження в радіусі 30 кілометрів, постраждали понад п’ять тисяч квадратних кілометрів сільгоспугідь та стільки ж кілометрів лісів. В разі вибуху на Запорізькій АЕС в Енергодарі зона відчуження розтягнеться на 30 тисяч квадратних кілометрів — це вся Запорізька область. Там неможливо буде ані жити, ані вести господарство наступні 100 тисяч років.


Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua