Як дізнатися страховий стаж онлайн: інструкція

Як дізнатися страховий стаж онлайн: інструкція

Як дізнатися страховий стаж онлайн: інструкція — фото: freepik.com

Українці можуть дізнатися свій страховий стаж та пенсію онлайн. Для цього потрібен сайт Пенсійного фонду та цифровий підпис, який можна легко зробити у Приват24. Детальну інструкцію ми розписали у цьому матеріалі.

1. Заходимо чи реєструємось в особистому кабінеті на сайті Пенсійного фонду.

Головна сторінка сайту Пенсійного фондуГоловна сторінка сайту Пенсійного фонду

2. Увійти можна буде лише з персональним ключем електронного цифрового підпису. Якщо у вас ще немає, то його можна отримати в одному з центрів сертифікації ключів. Їх перелік можна знайти тут . Найпростіший спосіб — це згенерувати його в Діі або Приват24. У першому варіанті все зрозуміло (потрібно буде навести камерою телефону на QR-код на сайті Пенсійного фонду і воно саме все зробить), тому розглянемо, що натискати, щоб зробити електронний підпис у Приват24. Це займає кілька хвилин.

3. На сайті Приват24 заходимо у «Всі послуги» — «Бізнес» — «Електронний цифровий підпис для фізособи» — «Скачати сертифікат».

Робимо цифровий підпис у Приват24Робимо цифровий підпис у Приват24

4. На сайті Пенсійного фонду тиснемо «Увійти» і одразу заповнюємо поля. Пароль пишемо той, що вказували під час створення ключа на сайті «Приват24».

Вставляємо ключВставляємо ключ

5. Потрапляючи в особистий кабінет заходимо в пункт «Мій страховий стаж». Тут зазначено протягом якого періоду та скільки оплачував роботодавець за працівника до Пенсійного фонду.

Як дізнатися страховий стажЯк дізнатися страховий стаж

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua