Зволожувачі повітря належать до компактних приладів. При цьому вони можуть значно покращити якість життя завдяки зволоженому повітрі, яким ми дихаємо. Науково доведено, що сухе повітря повне мікробів та мікробів, які циркулюють у просторі та атакують нашу дихальну систему. Зволожувач повітря у Києві – реальне розв’язання проблеми, що виникає.
Застуда, алергія, астма, респіраторні захворювання або ситуації із закладеним носом без видимих причин – все це наслідки запиленого середовища, в якому ми переміщуємося щодня. Особливо взимку навколишнє середовище ще більше погіршується через опалення та сухе повітря. Саме тому на сайті https://vashklimat.com.ua/ варто придбати зволожувачі – це швидкий та надійний помічник.
Короткий посібник з вибору зволожувача
На чому акцентується увага:
- При виборі орієнтуємося на габарити приміщення, в якому хочемо розмістити зволожувач. Для невеликої кімнати вистачить менш потужного, з іншого боку, для десятків квадратних метрів пристрій з малою потужністю буде марним вкладенням капіталу.
- Зволожувач призначений для однієї кімнати, яка повинна бути відокремлена від відкритого простору дверима. Ефективність пристрою підвищується шляхом запобігання виходу зволоженого повітря з приміщення.
- Пристрої розрізняються за способом виробництва пару – ультразвукові відносяться до дорожчих, а парові – до дешевшої альтернативи.
- Перед покупкою подумайте, як часто потрібно зволожувати повітря. Для щоденної експлуатації пристрою добре подумати про продуктивність і через це про параметри споживання електроенергії.
- Якщо в приміщенні немає зовнішнього гігрометра, краще, якщо він вже вбудований у пристрій. Він може ефективно регулювати виробництво пари.
Також варто звернути увагу на обсяг резервуара для води та інтенсивність зволоження, щоб не доводилося доливати воду кілька разів протягом дня.
Додаткові можливості
До них відносять:
- Регулювання вологості та інтенсивності зволоження – це зміна продуктивності. Зволожувач не повинен постійно працювати на 100%. Ви можете вибрати зволоження до 55% у приміщенні або, наприклад, весь час роботи при 75% від загальної потужності.
- Регулювання часу роботи – аналогічна функція таймера, лише при цьому вибирається час, коли зволожувач працюватиме. Потім він автоматично вмикатиметься і вимикатиметься без вашої присутності.
- Таймер. Встановлюється користувачем залежно від того, як довго має працювати пристрій.
- Індикатор порожньої ємності – це може бути простий звуковий сигнал або діод на приладі. Якщо вода в контейнері закінчується, пристрій сам просить долити, щоб не працювати порожнім.
- Тихий/нічний режим. Коли потрібно зволожувати повітря вночі, вам сподобається ця опція. Пристрій працює на обмеженій потужності, але його практично не чути.
І, звичайно, звертаємо увагу на виробника та вартість товару.