Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті

Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті.

Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті. Фото: cheline.com.ua

Повномасштабна війна в Україні об’єднала людей як ніколи. Ми стали допомагати один одного, відчуваючи потреби кожного. У цьому, напевно, і є сила українського народу. Це стосується людей як на окупованих територіях України, так і в мирних областях. Із будь-якої ситуації наші люди завжди знайдуть вихід. 

Не залишились осторонь люди і до проблем, які можуть бути викликані атакою ворога на об’єкти критичної інфраструктури. Вони готові до можливого відключення світла. Так у Києві мешканці багатоповерхівок почали залишати в ліфтах «гуманітарну допомогу» на випадок, якщо хтось застрягне у ліфті під час віялових відключень електроенергії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

В мережі вже з’являються фото, на яких люди показують, що зібрали для сусідів, які можуть опинитися у безвихідній ситуації.

Наприклад, в одному із ЖК Києва мешканці поставили у ліфті «набір виживання» на випадок відключення електроенергії. Про це повідомила місцева мешканка Марина Хромих. Що до нього поклали — невідомо, але там точно знаходяться речі, які будуть потрібні людям, щоб певний час просидіти в ліфті.

Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті.Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті. Фото: Марина Хромих

Теж саме зробили члени ОСББ іншої багатоповерхівки. До ящика в ліфті вони поклали ліхтарик, печиво, воду, заспокійливі препарати, вологі серветки та пакети для сміття. Людей просять брати речі лише у випадку необхідності.

Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті.Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті. Фото: Уніан

А комітет будинку одного з будинків на Русанівці подумав про те, де люди мають сидіти, якщо світло відключать на декілька годин. Вони поставили у ліфті стільці та санітарну ємкість для біологічних потреб. Воду та необхідні речі вони рекомендують громадянам брати з собою.

Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті.Як кияни вирішили допомагати людям, які можуть застрягти в ліфті. Фото: t.me/RusBerNews

Читайте також:

Як перевірити онлайн, чи будуть вимикати світло у вашому будинку

В «Укргідрометцентрі» спрогнозували, якою може бути цьогорічна зима в Україні

Можливо така ідея сподобається киянам і набори першої необхідності з’являться у кожному ліфті міста.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що українців просять економити електроенергію, щоб стабілізувати енергетичну систему після ворожих обстрілів. Громадян просять включати менше електричних приладів з 07:00 до 22:00. Це вимушена міра, яка дозволить не розпочинати заходи з віялових відключень світла або зробити їх коротшими.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua