Як обрати надійний змішувач для дому?

Сучасні змішувачі сприймаються як повноцінні елементи інтер’єру, що доповнюють душову зону, раковину чи мийку на кухні. Тому користувачі звертають увагу на розмір виливу, форму ручок, тип та колір покриття. Дизайн кранів важливий, але ще важливіше — з чого вони зроблені, та що встановлено всередині. Ми розповімо, як знайти надійний кран для кухні чи санвузла. Для тих, хто не хоче розбиратись у тонкощах запірної арматури, розповімо про виробників, яким можна довіряти.

Яким має бути змішувач?

Зараз ви дізнаєтесь про головні характеристики, які визначають якість запірної арматури. Вони стосуються усіх моделей: для кухні, раковини, ванни чи душової зони.

  • Надійні крани виготовляють із латуні чи нержавіючої сталі. Це міцні матеріали, які добре витримують великі навантаження, перепади тиску та температур.
  • Латунні моделі мають покриття із хрому чи нікелю, що захищають основу від окислення. Обидва покриття добре переносять контакт із водою та миючими засобами.
  • Має змінний картридж з керамічними пластинами. Картридж відповідає за змішування холодної та гарячої води, тому бере на себе усі навантаження. Керамічні пластини не так швидко зношуються, як пластикові. Надійні картриджі служать 5-10 років та легко замінюються новими.
  • Має ефективний аератор, який насичує воду киснем. Невелика насадка на кінці виливу покращує напір та знижує витрати води. Аератор має сіточку, де збирається бруд, тому його потрібно регулярно відкручувати та промивати.

Для сучасного крана важлива функціональність. Користувачів вже не влаштовують моделі, які просто подають воду. Їм потрібно більше функцій. Наприклад, термостатичний картридж, який змішує воду до заданої температури, або безконтактне вмикання, завдяки вбудованому фотоелементу чи датчику руху. Моделі для раковин можуть мати донний клапан, щоб закривати злив. Для роботи на кухні зручно мати гнучкий гусак чи висувну лійку з декількома режимами роботи. Такими зручно споліскувати мийку чи набирати воду у різний посуд. Також існують двоканальні крани, які мають два виливи для подачі питної та технічної води.

Як обрати змішувач, що прослужить понад 10 років?

У магазинах сантехніки представлена запірна арматура різних категорій та виробників. Якщо ви не хочете розбиратись у матеріалах та типах покриття — запам’ятайте перелік надійних виробників із Європи: Hansgrohe, Grohe, Kludi, Devit, Paffoni. Ви можете підійти до стенда будь-якого із цих брендів та обрати кран, який візуально сподобався. Перегляньте каталог змішувачів Grohe https://www.santechshara.ua/santehnika/smesiteli/producer_grohe/ — це німецький виробник, що поєднує надійність та лаконічний дизайн. У його колекціях ви знайдете довговічні крани для ванни, кухонної мийки, умивальника чи біде.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua