Як підготувати автомобіль до техогляду

Під час огляду автомобіля в ньому обов’язково мають бути вогнегасник з чинним терміном придатності, аптечка нового встановленого зразка, що підтверджується спеціальним сертифікатом, який видають під час її купівлі, а також знак аварійної зупинки.

Зовнішній вигляд

Крім того, в обов’язковому порядку проводиться огляд і оцінка зовнішнього стану автомобіля. Деяким власникам автомобілів не завжди вдається пройти техогляд з першого разу. У такому разі вони можуть його пройти протягом наступних 20 днів, але вже безкоштовно. Щоб пройти техогляд з першого разу, краще попередньо звернутися до перевіреного СТО dzigoracomplex.kiev.ua.

Гальмівна система

Під час діагностики автомобіля ще перед проходженням техогляду важливо приділити особливу увагу гальмівній системі — робочій і стоянковій, системі керування автомобілем і регулюванню карбюратора, а також визначити стан системи запалювання.

Під час проведення державного техогляду особливо суворо здійснюється контроль гальма всіх коліс на уповільнення і нерівномірність їхнього спрацьовування. Такий контроль проводиться на бігових барабанах, тому гальма обов’язково потрібно ретельно відрегулювати перед техоглядом.

Якщо гальмівні накладки і колодки були замінені безпосередньо перед техоглядом, бажано не поспішати їхати на перевірку, оскільки потрібно дати гальмівній системі припрацюватися.

Зовнішні системи освітлення

В обов’язковому порядку потрібно провести ретельну перевірку зовнішніх систем освітлення на їхню працездатність. З цією метою проходять контроль:

  1. Фари — перевіряється ближнє, дальнє і габаритне світло, а також аварійна сигналізація.
  2. Покажчики повороту.
  3. Бічні повторювачі.
  4. Стоп-сигнали.
  5. Задні габаритні ліхтарі та освітлення номерного знака.
  6. Ліхтарі заднього ходу.

Навіть якщо не буде функціонувати всього лише одна лампочка з перерахованого вище списку, техогляд пройти не вдасться. Важливо також пам’ятати і ту вимогу до придатності автомобіля до експлуатації, що напрямок світла фар має бути правильно відрегульовано, а саме — фари не повинні сліпити зустрічних водіїв, ускладнюючи, таким чином, їхній рух на дорозі. Щоб регулювання світла фар було проведено з урахуванням усіх вимог, необхідно усувати неполадки на СТО. Звуковий сигнал автомобіля теж має бути справним.

Склоочисник та склоомивач

Під час підготовки автомобіля до технічного огляду не варто забувати і про склоочисник та склоомивач, які потрібно підтримувати в справному стані. Державна служба техогляду також не допускає будь-яких тріщин на вітровому склі, яке розташоване в зоні роботи щіток склоочисника.

Стан шин

Протектор не повинен бути односторонньо зношеним, а його боковини мають бути без пошкоджень. Під час техогляду не допускається, щоб шини автомобіля були шипованими, а для тих людей, які змушені проходити техогляд взимку, бажано поміняти гуму на універсальну або літню.

Зовнішній вигляд 

Обов’язковою умовою успішного проходження техогляду є охайний зовнішній вигляд автомобіля, це стосується і державних номерних знаків, які не повинні бути іржавими і м’ятими.

 

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua