Як вибрати боксерський мішок?

На сьогоднішній день, бокс є одним з найпопулярніших видів спорту в світі, тому більшість боксерів-початківців замислюються про покупку боксерського мішка для дому. 

На що треба звертати увагу при покупці боксерського мішку?

  1. Щільність мішка для боксу, можливо визначити типом набивання. На даний момент, боксерські мішки не наповнюють піском чи ганчірками. Набивка з піску дуже важка і жорстка. Через неправильний удар боксера, мішок міг з легкістю призвести до травми кисті. Ганчіркова набивка була занадто м’яка, і під час удару в такий мішок легко було вивихнути руку. Найкращим наповнювачем мішка вважається — гумова крихта, такий наповнювач не гниє, і прослужить довгий час.
  2. Вага мішка для боксу має збігатися з вагою людини, яка займатиметься з ним. Також під час купівлі боксерського мішка, варто відразу ж купити кронштейн для кріплення.
  3. Наступним визначальним фактором є висота мішка. Тут все залежить від висоти стелі в приміщеннях. Якщо висота велика, то треба купувати мішок з довжиною 1 — 2 метри, але, а якщо стелі низькі, то підійде довжина 60-80 см.
  4. Ще один особливий фактор, це обивка мішка. В основному обивку роблять із замінників шкіри. Вони дешеві, але як на практиці з’ясовується, не такі вже вони й довговічні. Усе залежить від товщини. Найкраща товщина — 2,2 мм і більше.

Інші види інвентарю для боксу

В українського виробника обладнання для занять єдиноборствами та боксом https://sportko.com.ua/ існує безліч спортивного обладнання. Залежить все від ваших бажань і цілей.

Існують й інші види мішків для боксу:

  • Одним із таких вважається водоналивний мішок. Вони чудово підходять для спарингу, представляючи собою потенційного опонента. У приміщеннях такий мішок займає мінімальний простір, дуже зручний у збірці та установці. Водоналивний мішок має вигляд інвентарю з широким кінцем, завдяки чому його легко встановити на підлогу і наповнити водою. 
  • Є також спеціальні аероводні мішки, в яких встановлено клапан. Клапан дає змогу регулювати водне наповнення всередині інвентарю. Таким регулюванням кожен здатний самостійно відрегулювати щільність, жорсткість і вагу мішка.
  • Також у продажу є пневмогруша, яка дає змогу відпрацьовувати удари й ухили, підвищує реакцію. Ще один корисний інвентар для заняття боксом — це пневматична груша на розтяжках. Щомиті вона змінює своє положення, що сприяє підвищенню швидкості та точності ударів у боксі, не приділяючи увагу силі.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua