Як вибрати миючий засіб для прання?

За законом, виробники не повинні вказувати інгредієнти, що входять до складу ароматизаторів. Тому буває важко визначити, чи маєте алергію на певні продукти. Навіть продукти з маркуванням «без запаху» можуть містити віддушки.

Однак такі компанії, як P&G, присяглися бути прозорішими щодо того, що входить до складу ароматизаторів їхньої продукції. Якщо вас турбують ароматизатори, шукайте продукти, що позначені знаком «Безпечний вибір» EPA.

На https://optsklad.dp.ua/uk/shop/category/bytovaia-himiia-i-kosmetika/sredstva-dlia-stirki існує багато пральних порошків, призначених для людей із чутливою шкірою. На них є такі фрази, як “Sensetive” та «Гіпоалергенний». На перший погляд гіпоалергенність означає низький вміст сполук, що викликають алергію. Але при покупці прального порошку для чутливої ​​шкіри варто звертати увагу на наявність спеціальних сертифікатів. До таких сертифікатів відносяться:

  • Asthma and Allergy Friendly
  • Ecocert
  • Vegan
  • Ecocontrol

Якщо ви дійсно хочете переконатися, що пральний порошок вам підходить, завжди читайте етикетку/зайдіть в Інтернет, щоб дізнатися про склад миючого засобу. Швидше за все, ви зіткнетеся з довгим списком інгредієнтів, про які ніколи раніше не чули, але якщо якийсь із них змусить вас задуматися, найкраще подивитися його, щоб визначити, чи підходить він для ваших потреб.

Скільки прального порошку слід використати?

Прати звичайним порошком чи намагатися вибрати серед широкого асортименту https://optsklad.dp.ua/uk екологічно нешкідливий порошок —  вибір за вами, але варто звернути увагу на кількість використовуваного миючого засобу, адже більше, не означає краще!

Це може здатися нелогічним, але використання надто великої кількості миючого засобу насправді зробить вашу білизну брудною. Це тому, що базові компоненти прального порошку працюють у певних концентраціях. Якщо концентрація надто висока, можуть виникнути неприємні наслідки для білизни.

Чим більше миючого засобу ви використовуєте, тим більше буде піни. Нові пральні машини оснащені датчиками, які перевіряють наявність бруду в піні. У «розумних» пральних машинах є програма, яка передбачає, що ви використовували правильну кількість миючого засобу.

Якщо ви використовуєте занадто багато миючого засобу, ви отримаєте занадто багато піни. Ці зайві піни не збирають бруд і приховують наявність більшої кількості плям, які необхідно видалити. Якщо датчики бачать лише чисту воду, машина вважатиме, що прання закінчено, і передчасно завершить цикл.

Використання занадто великої кількості миючого засобу може призвести до пошкодження пральної машини. Миючий засіб, який не змивається, висихає у вигляді залишків усередині машини. Багаторазове надлишкове вікористання миючого засобу призводить до накопичення залишків, що зрештою призводить до засмічення.

У двох словах: Дотримуйтесь інструкцій на пляшках з миючим засобом, тому що в них містяться найкращі рекомендації для конкретного миючого засобу, який ви використовуєте. Крім того, ми рекомендуємо при звичайному завантаженні білизни ніколи не заповнювати кришку більш ніж на третину. При більшому завантаженні достатньо половини ковпачка.

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua