Як вибрати шпалери для маленької кімнати: основні критерії

Поклеїти шпалери у маленькій кімнаті – це чудовий спосіб зробити приміщення більш яскравим і цікавим, створити незвичні акценти. Деякі малюнки й відтінки шпалер можуть візуально розширити простір кімнати, роблячи її «більшою», ніж вона є насправді. Тож можна купити шпалери в спальню з малюнком, щоб створити візуальні ілюзії. Вони здатні зробити маленькі кімнати вищими й ширшими або додати глибини. Якщо ваша мета – зробити вашу маленьку кімнату більшою, шпалери з малюнком зможуть допомогти в цьому.

Які шпалери можна вибрати?

Популярні такі варіанти:

  • Із дрібним візерунком

Коли візерунки повторюються, деякі повтори можуть здатися занадто частими для маленьких кімнат і ризикують перевантажити простір. Повторюваність і масштабність дизайну впливають на сприйняття приміщення. Менші принти іноді можуть зробити кімнату захаращеною та хаотичною. Більші повторювані візерунки «витягують» стіну вгору, завдяки чому кімната здається більшою. В мережі салонів «Ваш Інтер’єр» шпалери для спальні можна знайти з різними принтами й без них – перегляньте онлайн-каталог.

Відстань між кожним повтором також важлива. Будь-який візерунок із повторенням 15 см може бути «важким» для сприйняття. Великі візерунки, які повторюються на відстані 30 см або більше будуть виглядати більш випадковими й легшими для очей, особливо в невеликих кімнатах.

Якщо вам подобаються дрібні повторювані принти, наприклад, шпалери в горошок, розгляньте їхнє використання на одній акцентній стіні, а не на всіх чотирьох. Таким чином, простір не буде візуально перевантаженим. Як і при будь-якій обробці стін, якщо ви сумніваєтеся, краще зробити одну акцентну стіну.

  • Фактурні шпалери

Відведіть увагу від розмірів кімнати за допомогою фактурних шпалер. Вони створюють інший рівень виміру, від якого важко відвести погляд. Стін із таким оздобленням хочеться торкнутися, щоб відчути красу на дотик.

  • Шпалери з великим принтом

Для невеликих приміщень менші візерунки ідеально підходять тільки для акцентних стін. А дуже великі зображення на шпалерах притягують погляди вгору, створюючи ілюзію вищих стель і, отже, візуально збільшують простір. Якщо ви прагнете до сміливих рішень, то це чудова нагода поекспериментувати. Дуже популярний візерунок для маленьких кімнат – великі квіти. Величезні букети, високі тропічні листя та рослини – все це в тренді сьогодні. Вони чудові та ефектні незалежно від призначення кімнати.

Про що варто пам’ятати при вборі шпалер?

Вибираючи шпалери для маленьких кімнат, головне дотримуватися балансу. Якщо ви вирішили використовувати сміливий візерунок у маленькій кімнаті, зменште кількість іншого декору. Це можуть бути штори, килимки, подушки та інші аксесуари. Так шпалери матимуть ефектний вигляд і зможуть гармонійно доповнити кімнату. Завдяки цьому в ній легше буде створити розслаблену та спокійну атмосферу.

Керуйтеся своїм особистим стилем і відчуттями, які викликає візерунок. Так ви будете на шляху до створення того простору, який вам сподобається. А за бажання ви завжди можете звернутися до консультантів «Ваш інтер’єр» – і вам допоможуть підібрати найкращий варіант.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua