Як вибрати весільні квіти на основі вашого знаку зодіаку

Вирішити, які квіти будуть на вашому весіллі, нелегко. Починаючи з визначення того, що буде найкраще виглядати на вашому святі, і закінчуючи знанням того, що зараз в сезоні, і визначенням вашого квіткового стилю (романтичний і вільний? Традиційний і акуратний? Художній і мінімалістичний?), це рішення може бути складним. Отже, якщо ви хочете запропонувати своєму флористу певний напрямок, і вже час замовляти квіти з доставкою у Львові на визначну подію, але все ще застрягли на тому, якими будуть ваші основні квіти, чому б не звернутися до зірок, щоб вони допомогли прийняти рішення?

Насправді, ви навіть можете використовувати свої астрологічні риси особистості, щоб прийняти рішення щодо вибору стилю, декору та інших аспектів вашого весілля. Незалежно від того, чи є ви сміливим Овном або таємничим Скорпіоном, є квітка, яка ідеально доповнить вас у цей великий день.

Ідеальну весільну квітку для Вас, можна знайти виходячи з Вашого знаку зодіаку

1. Овен: Мак

Люди, народжені під цим знаком, відомі як полум’яні та сміливі, як і яскрава та зухвала квітка маку. Так само, як ви іноді буваєте трохи дикими, так і мак робить свою справу, часто буйно і безладно зростаючи на полях. Його звивисті стебла завжди виглядають так, ніби намагаються вирватися з будь-якої композиції, в якій вони знаходяться, але вони є ідеальним доповненням до букета або центрального елемента, оскільки завжди додають трохи руху.

2. Телець: Жоржина

Телець не любить нічого більше, ніж красу і розкіш, і немає нічого подібного до цвітіння з великою кількістю пелюсток і часто щедрими розмірами (жоржини на тарілці можуть вирости розміром з Вашу голову!), щоб увібрати в себе особистість цього зоряного знака. Жоржини найкраще вирощувати восени, але красиві сорти існують практично цілий рік.

3. Близнюки: Пишний тюльпан

Знак близнюків, Близнюки завжди мають дві особистості всередині себе. Таким чином, пишний і повний махровий тюльпан (названий так через кількість пелюсток — більш ніж в два рази більше, ніж у звичайного тюльпана) є ідеальним доповненням до Близнюків. 

4. Рак: Гіацинт

Як і ніжний гіацинт, Раки — солодкі та чутливі. Сині гіацинти уособлюють щирість, з якою цей знак дуже добре знайомий. Ці квіти найкраще працюють як акцентні квіти, але також можуть виглядати красиво самі по собі в центральній частині або букеті, щоб їх не затьмарювали більш ефектні квіти.

5. Лев: Королівська Протея

Сміливі, впевнені, конкурентоспроможні Леви люблять бути в центрі уваги — так само, як і окрема квітка королівської протеї. Ця велика і скульптурна квітка найкраще виглядає в композиції, можливо, з парою шматочків зелені, але її унікальність і величезний розмір не дозволяють будь-якій іншій квітці затьмарити її або конкурувати з нею (Леви знають про це все!).

6. Діва: Конвалія

Ми не могли придумати кращої пари для уважної до деталей і гіперорганізованої Діви, ніж акуратна і охайна конвалія. Цю класичну весільну квітку часто використовують в букетах соло — її маленькі солодкі бутони в іншому випадку будуть пригнічені іншими квітами і зовсім зникнуть.

7. Терези: Півонія

Терези нічого так не люблять, як те, щоб всі були щасливі (будучи знаком терезів, вони хочуть, щоб все було чесно і рівно), і жодна квітка не є настільки універсальною для натовпу, як півонія. А півонії, які часто є лицьовими квітами, мають властивість врівноважувати букет при помірному використанні!

8. Скорпіон: Садова троянда

Скорпіони відомі своєю загадковістю, але також своїм магнетизмом — і так само, як троянда, вони можуть поранити вас несподіваним уколом, коли ви цього найменше очікуєте. (Зрештою, Скорпіони — це скорпіони, і, як відомо, вони можуть завдати удару, якщо ви потрапите на їхню погану сторону). 

9. Стрілець: Бугенвілія

Стрільці відомі тим, що вони щасливі, життєрадісні і дуже амбітні. Яскраво забарвлені бугенвілії — саме такі, а їх амбітність як квітки означає, що вони поширюються і ростуть як божевільні, незалежно від місцевості. 

10. Козеріг: морозник

Витривалі морозники (також відомі як пісні троянди) цвітуть, коли на землі ще лежить сніг. Відомо, що Козероги є такими ж витривалими — їх символом є гірський козел — і часто дуже орієнтовані на кар’єру. Морозники стали популярними останнім часом і добре поєднуються практично з будь-якими іншими квітами або самостійно для створення ніжного, солодкого букета.

11. Водолій: Японська магнолія

Водолії, як відомо, авангардні, індивідуалістичні та незалежні. Японські магнолії — це великі і ефектні квіти, які часто виставляються у великих композиціях на високих гілках — їх важко пропустити і важко змішати, що робить ці квіти такими ж індивідуалістами, як і Водолії.

12. Риби: Духмяний горошок

Стримані і делікатні люди, які народилися під цим знаком риб, часто бувають трохи мрійливими і плаваючими, зануреними у свій власний світ. Духмяний горошок м’який і такий же ніжний — такий же солодкий, як і ті, хто народився під знаком Риб!

 

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua