Як виглядає міст-хвиля, який будують на Оболоні

Як виглядає міст-хвиля, який будують на Оболоні -

Як виглядає міст-хвиля, який будують на Оболоні — фото: facebook.com/bogdana.beschastnaya

Будівництво хвилястого мосту продовжується вже третій рік. Переправа має з’єднати парк «Наталка» з Оболонським островом на Дніпрі.

Перше фото збудованої частини мосту завантажила в мережу архітекторка ГО «Парк Наталка» Богдана Бесчастна, чим викликала шквал обурливих емоцій у своєї авдиторії.

Як виглядає міст-хвиля, який будують на Оболоні -Як виглядає міст-хвиля, який будують на Оболоні — фото: facebook.com/bogdana.beschastnaya

Архітекторка вважає будування цього мосту «не на часі», а гроші влада краще б витратила на ремонт моста Патона чи моста Метро. Хоча деякі коментатори підтримали реалізацію такого проєкту.

Міст-хвилю планують добудувати в 2024 році. Він матиме довжину 160 метрів, а ширину — 4 метри. У нічний час на ньому вмикатиметься підсвітка, сталева хвиля постійно змінюватиме кольори, а також будуть під’єднані датчики руху, які регулюватимуть музику.  Для його зведення підготували 300 тон української сталі.

Будується він за кошти меценатів: метрополія Великого Парижа виділила 19 496 412 гривень на будівництво цього мосту. А невдовзі між Україною і Республікою Китай (Тайвань) має бути підписаний  Меморандум про взаєморозуміння, в ході якого Тайвань виділить 2,5 мільйона доларів на добудову хвилеподібного моста з Оболонської набережної. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua