Як змінилися ціни на квартири в новобудовах Києва

Як змінилися ціни на квартири в новобудовах Києва

Як змінилися ціни на квартири в новобудовах Києва фото: vn.com.ua

Незважаючи на війну, у новобудовах Києва дорожчають квартири. Наприкінці 2022 року ціна квадратного метра на первинному ринку у столиці зросла на 4%.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Аналіз цін провела економістка Наталія Задерей, пише Forbes.

2022 року зростання цін на нерухомість в українській столиці суттєво сповільнилося порівняно з 2021 роком. Тоді квадратний метр подорожчав на 30%. Проте експерт зазначає, що минулорічна позитивна динаміка важлива для Києва на тлі війни.

Також зростання цін зафіксовано у передмісті: 3% проти 28% у 2021 році. Ситуація на вторинному ринку найбільше відповідає ситуації. Ціна квадратного метра у Києві в 2022 році знизилася на 10% після зростання на 15% роком раніше.

Поки що Мін’юст не оприлюднив звіти нотаріусів за 2022 рік Мін’юст. Саме ці дані допомагають оцінити кількість угод на вторинному ринку нерухомості. Проте, судячи з даних за ІІІ квартал минулого року, кількість угод купівлі-продажу скоротилася втричі порівняно з аналогічним періодом 2021 року.

Проте забудовники та рієлтори припускають, що в майбутньому житло зростатиме в ціні. Справа в тому, що попит через руйнування житлового фонду по всій Україні зростає, тоді як нова пропозиція скорочується.

Читайте також:

У Києві з’явилася у продажу квартира за півмільярда гривень — фото

Ціни на оренду квартир у Києві впали

Відключення світла викликали у Києві різке зниження попиту на оренду квартир

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua