Яка погода буде у Києві наступного тижня

Яка погода буде у Києві наступного тижня.

Яка погода буде у Києві наступного тижня. Фото: із відкритих джерел

Упродовж наступного тижня з 3 по 9 квітня у Києві та області погіршиться погода. Очікуються похолодання, дощі та снігопади.

За прогнозом порталу Sinoptik, на тижні можливі невеликі опади.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації

У понеділок, 3 квітня, у Києві буде хмарно. Опади очікуються протягом усього дня. Вночі до +6°, а вдень до +9° тепла.

У Києві, 4 квітня, у Києві хмарна погода протримається весь день. Увечері очікується невеликий дощ. Вночі буде до +3, а вдень +8 тепла.

У середу, 5 квітня, з самого ранку йтиме сильний дощ. Вдень він може ослабнути, але надвечір знову набере сили. Вночі очікується до +7, а вдень до +15 тепла.

У четвер, 6 квітня, упродовж усього дня буде хмарно. Вдень буде йти до самого вечора. Вночі буде до +10°, а вдень до +14° тепла.

У п’ятницю, 7 квітня, упродовж усього дня буде хмарно. Ранковий дощ у другій половині дня повинен ослабнути, але надвечір може знову набрати сили. Вночі до +10 °, а вдень до +14 ° тепла.

У суботу, 8 квітня, протягом усього дня небо у Києві буде вкрите хмарами. Зранку почнеться дрібний дощ, який закінчиться лише ближче до вечора. Вночі до +6, вдень до +10 тепла.

У неділю, 9 квітня, з ранку і до самого вечора небо у Києві буде приховане там. Вночі та вранці опадів не очікується. Вдень буде йти дощ, але ближче до вечора він закінчиться. Уночі очікується до +7, а вдень до +11 тепла.

Яка погода буде у Києві наступного тижня.Яка погода буде у Києві наступного тижня. Фото: sinoptik.ua

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua