Яка ситуація з торф’яними пожежами у Київській області

Яка ситуація з торф'яними пожежами у Київській області

Яка ситуація з торф’яними пожежами у Київській області фото: kiev.informator.ua

Кілька днів у Києві та області через торф’яні пожежі відчувається запах гару. Уранці 2 вересня ситуація різко погіршилася. Однак до 15:30 якість повітря у столиці нормалізувалась.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Сьогодні, 3 вересня, рівень забрудненості атмосферного повітря у Києві низький. Ситуація з торф’яними пожежами перебуває під контролем, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Так, станом на 08:00 продовжувалися роботи з гасіння вогнища пожежі у селі Соснівка Вишгородського району.

На цей момент вдалося вогнища пожеж: смт Димер Вишгородського району, с. Червоний Ріг, смт Гостомель та Буча у Бучанському районі та в селі Нові Безрадичі в Обухівському районі.

За даними індексу якості повітря AQI, концентрація PM2.5 у Києві зараз у 1.9 раз(и) вище рекомендованого ВООЗ середньорічного значення якості повітря.

Яка ситуація з торф'яними пожежами у Київській областіЯка ситуація з торф’яними пожежами у Київській області фото: https://www.iqair.com/ru/ukraine/kyiv

Яка ситуація з торф'яними пожежами у Київській областіЯка ситуація з торф’яними пожежами у Київській області фото: https://www.iqair.com/ru/ukraine/kyiv

Тим часом Український гідрометеорологічний центр попереджає, що 3-5 вересня у Києві утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Місцевих мешканців просять бути обережними із вогнем на відкритому повітрі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua