Які вакансії найчастіше пропонують у Київському центрі зайнятості

Які вакансії найчастіше пропонують у Київському центрі зайнятості.

Які вакансії найчастіше пропонують у Київському центрі зайнятості. Фото: unsplash.com

У Київському центрі зайнятості розповіли, скільки безробітних стоять на обліку та працівники яких професій мають великий попит.

За даними на початок лютого, на обліку в центрі зайнятості перебувало 5 тисяч громадян, з них 3,8 тисяч осіб отримували допомогу з безробіття. 1,7 тисячі – є представниками соціально незахищених категорій населення.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Проте на ринку праці у Києві спостерігається характерний дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Серед безробітних переважають службовці, а роботодавці переважно шукають представників робітничих професій.

Найбільше вакансій можна знайти для працівників з комплексного прибирання та утримання будинку з прилеглими територіями, вчителів та водіїв.

Також є попит на швачок, медсестр (медбратів), продавців продовольчих товарів, слюсарів-сантехніків, фармацевтів, електромонтерів, кухарів, вихователів дитсадків, слюсарів, монтажників радіоелектронної апаратури, соцпрацівників, електрогазозварників, токарів, інженерів, практичних психологів, електромеханіків, загальної практики (сімейних).

Нагадаємо, що за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб роботодавці одержують грошову компенсацію. Так, у січні 2023 року 86 роботодавців отримали кошти за прийом на роботу 240 ВПО. Загальна сума компенсації становила понад 2,5 мільйона гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua