Якщо не буде опалення та світла: в Броварах готують масові пункти обігріву

Мер міста розповів про підготовку до опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону на території Броварської громади триває. Про засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів мер Броварів Ігор Сапожко, передають Pro-KYIV.in.ua.

За його словами, керівникам комунальних підприємств, відповідним управлінням та відділам доручено опрацювати можливість організації пунктів обігріву на альтернативному паливі для населення на випадок відсутності централізованого опалення та електропостачання.

«Вже визначено орієнтовний перелік об’єктів, де будуть організовані такі пункти з застосуванням альтернативних видів палива для обігріву та освітлення. Повний перелік пунктів обігріву оприлюднимо згодом, коли буде проведено повне облаштування таких об’єктів для використання мешканцями громади», — заявив Сапожко.

Броварський міський голова висловив сподівання, що такі міри залишаться в стані превентивних.

«Однак, враховуючи воєнний стан та режим жорсткої економії енергоресурсів, про який нас попереджають центральні органи влади, ми маємо бути готові до будь-яких сценаріїв», — додав мер Броварів.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві та низці інших регіонах опалювальний сезон планують розпочати вчасно. Про це за підсумками наради з мерами міст заявив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Наразі середній рівень підготовки українських міст до початку опалювального сезону становить близько 60%. Для Києва вибудували дорожню карту проходження опалювального сезону. Окрім того, Києву з державного бюджету виділили додаткові кошти. 

Читайте також, що Київ готується до опалювального сезону в умовах воєнного стану в посиленому режимі. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua