Жінка годує собаку зі звичайних тарілок і не розуміє, чому її вважають огидною

Жінка викликала ажіотаж в мережі, коли зізналася, що годує свого улюбленця з порцелянових мисок, з яких їдять вона і її сім’я, навіть не підозрюючи, що з цим є проблеми.

Жінка годує собаку зі звичайних тарілок і не розуміє, чому її вважають огидною / колаж УНІАН, фото depositphotos.com

Для здоров’я домашіх улюбленців важливо тримати іграшки та аксесуари в чистоті. Виділити пухнастику окремі миски для їжі — це те, що зробить кожен власник, але одна жінка зізналася, що годує свого пса з мисок, з яких їсть вона і її сім’я.

Невістка лаяла її за цю звичку, проте вона досі не бачить проблеми в тому, щоб дозволити своєму улюбленцеві їсти з людської порцелянової миски, а також не розуміє, чому люди думають, що це огидно. За її словами, вона миє весь посуд в посудомийній машині, через що люди назвали її «грубою».

«Моя невістка щойно висловила абсолютний шок і огиду з приводу того факту, що я використовую звичайні порцелянові миски для домашніх тварин, якими ми теж користуємося, а потім ставлю їх у посудомийну машину. Можливо, я пропускаю суть, але вони ж ретельно вимиті?» – поділилася жінка в Інтернеті.

Відео дня

Люди не тільки жахнулися від того, що вона дозволяє своєму улюбленцю їсти з порцелянових мисок, з яких їсть її сім’я, але й були шоковані, що вона миє їх в посудомийній машині, а не вручну, що викликало окремі суперечки серед власників домашніх тварин. Хоча деякі теж миють посуд улюбленців в посудомийній машині.

Читайте також:

Знайдіть собаку за 10 секунд: ця головоломка «зламає» ваш мозок

Як буде кава — «він» або «воно» російською: більше не переплутаєте

Один з користувачів написав: «Ні в якому разі. У моєї собаки є своя миска, я мию її вручну!», а інший на знак згоди додав: «Це досить бридко. Посудомийні машини не стерилізують. Візьміть собаці власну миску й помийте її вручну. У моєї теж є власна щітка для миття посуду».

Але деякі користувачі стверджували, що немає ніякої шкоди в тому, щоб використовувати посудомийну машину: «Всі миски можна мити в посудомийній машині. У мене були домашні тварини всі мої 50 років життя, і вони не страждали від цього! Маленький онук, мабуть, більш негігієнічний у повсякденному житті, і я також не мию його спеціальні тарілки окремо! Чому тарілки повинні бути стерильними, ми на них не робимо операцій!?». Інший же відповів: «Посудомийні машини миють посуд за допомогою миючого засобу і дуже гарячої води. Однак я не здивований, побачивши тут стільки надмірно вибагливих, що бояться мікробів людей. Когось вже знудило?».

Раніше Мартін Стівенс, кваліфікований ветеринар з 26-річним стажем, назвав найбільші загрози під час прогулянки з собакою. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua