Жінка розлютилася, бо її доньку вигнали зі школи через туфлі: як вони виглядали

Кільком учням в перший день нового навчального року зробили догану за носіння «невідповідного взуття».

/ Дівчинку відсторонили від занять за дизайнерські туфлі / Колаж УНІАН, фото depositphotos.com, фото скріншот

Одна зі шкіл в Англії зазнала критики з боку батьків учнів після того, як їхніх дітей відправили додому за невідповідне взуття. Як пише Mirror, учнів відсторонили від занять у перший день навчального року за носіння невідповідного взуття, включаючи прогулянкові черевики марки Nike і дизайнерські туфлі Vivienne Westwood (британський бренд люксового одягу та взуття).

За словами однієї з мам, чию дочку відправили додому через дизайнерські туфлі, адміністрація школи аргументувала це питаннями здоров’я і безпеки, тому що взуття не закриває верхню частину стопи.

«Я запитала, чи можу я купити їй лофери, і вони сказали, що це все одно неприйнятно, це повинні бути туфлі типу броги», — сказала вона.

Відео дня

Жінка була обурена такими претензіями, заявляючи, що її дочка носила такі туфлі в початковій школі, і у неї не було ніяких проблем.

«Це школа, а не табір. З ними поводяться так, ніби вони в армії», — обурилася жінка. Вона додала, що не збирається купувати доньці ще одну пару туфель, а краще переведе її в іншу школу.

У коментарях люди висловили жінці підтримку, відзначаючи, що туфлі виглядають елегантно і офіційно, і «яка різниця, який це бренд».

«Шпильки для волосся деяких кольорів заборонені, ключі від будинку в піджаку заборонені, школа схожа на табір для військовополонених», — відзначали коментатори.

Раніше в українському Інтернеті розгорівся скандал через школярок, одягнених в «радянську» шкільну форму. При цьому учасники обговорення розділилися на тих, хто категорично засуджує використання форми радянського зразка, і тих, хто не вважає за доцільне вказувати іншим, що носити.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua