Жінка розлютилася на свого сусіда, коли побачила, що його коти роблять в її саду: про що мова

Жінка злиться на сусідів, бо їхні коти продовжують приходити до неї в сад у своїх справах, залишаючи її прибирати безлад.

Кішки сусіда використовують сад жінки в якості туалету / колаж УНІАН, фото Pixabay, depositphotos

Одній жінці настільки набридло, що сусідські кішки використовують її сад в якості туалетного лотка, що вона навіть вимагала, щоб власник домашніх тварин «по черзі розбирався» з безладом в її саду, але сусід відмовився.

Жінка сказала, що їй набридло прибирати за кішками, і наполягала на тому, що від цього безладу у неї «вивертається шлунок», але її сусід не робить нічого, щоб їй допомогти, пише mirror. 

У публікації на Mumsnet вона написала: «Коти мого сусіда використовують мій сад як туалет. Мені набридло з цим мати справу. Він лежить там смердюче, поки я його не підніму. У мене перевертає шлунок і псує мені щоденне задоволення від саду».

Відео дня

«Я знаю, що їх не можна тримати на вулиці або привчити не робити цього. Я ніколи не хотіла їм нашкодити — вони просто коти! Я просто хотіла би отримати підтвердження від сусіда, що їхнє рішення тримати котів на вулиці викликає проблеми. Я запитала, чи готові вони зайнятися цим, але мені відповіли ні, що кішки закопують це, так що ви навіть не можете побачити, де воно (деякі роблять, а їхні — ні), і саме тому вони не тримають їх вдома — вони не хочуть мати справу з туалетом», — додала вона.

Коментатори допису були в основному на боці жінки, причому багато з них припускали, що її сусіди були неуважними, очікуючи, що вона прибиратиме за їхніми домашніми тваринами. Інші власники котів також засудили таку поведінку, заявивши, що активно пропонували сусідам допомогу в прибиранні безладу, спричиненого їхніми котами.

Одна людина написала: «Віднесіть це до їх саду, якщо їх це не турбує. Вони можуть його прибрати, тому що в цьому немає нічого страшного. Що стосується розбризкувача, що активується котячим рухом, і садового шланга, це добре», а інший сказав: «Боже, я завжди говорив своїм сусідам про будь-які проблеми з моєю кішкою, щоб вони кричали на мене, і я розберуся з цим. Це здається дуже грубим!», а третій написав: «У мене була кішка, яка використовувала мій гравій як підстилку для котячого туалету. Мені не потрібно було залучати власника. Просто доглядав, а коли зловив її на гарячому, то прогнав. Всього через три рази вона перестала приходити».

Інша користувачка розповіла, що вона привчила своїх кішок користуватися власним садом для відвідування туалету, створивши з піску і гравію «те, що по суті було вуличним туалетом». Вона додала: «Ми сказали сусідові постукати у наші двері, якщо він виявить якісь какашки, щоб ми могли їх прибрати. Не можна просто знизувати плечима з приводу того, що ваші вихованці паскудять на чужій території».

Конфлікти через похід в туалет домашніх улюбленців

Одна жінка, дізнавшись, що її сусід дозволив своїй собаці пописати в їхньому саду, прийшла в лють. На Reddit домовласниця розповіла, що їм довелося встановити секретну камеру відеоспостереження, щоб зловити сусідку на гарячому.

Інший чоловік виявив, що його власний сусід викидає екскременти його собаки через паркан і в його сад. Однак він помстився.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua