Жителі Макарівщини з 30 вересня і до 5 жовтня чутимуть вибухи

Фото: Уніан (ілюстративне)

До 5 жовтня включно жителі Макарівщини чутимуть вибухи. Сапери протягом цього часу проводитимуть планові роботи, пов'язані із виявлення та знешкодження боєприпасів, які досі знаходять після деокупації Київщини.

Про це повідомляє голова Макарівської селищної ради Вадим Токар.

"З 30 вересня 2022 року по 5 жовтня 2022року, впродовж світлового дня, на території поблизу с. Северинівка проводитимуться роботи з розмінування та утилізації ворожих мін та боєприпасів",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у зв’язку з цим у наближених населених пунктах можливо буде чути вибухи.

Громадян закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 30 вересня на Вишгородщині проводяться планові навчання саперів. Відпрацьовують навички вилучення і ліквідацію вибухонебезпечних предметів.
  • 16 вересня з 9.00 на території Димерської громади Вишгородського району проводили утилізацію вибухонебезпечних предметів.
  • 13 вересня на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua