Журналіст розповів, де у столиці знайти мурал «Привид Києва» (відео)

«Привид Києва» – це не один льотчик, а цілий підрозділ, який з початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну виконує бойові завдання та знищує повітряні цілі ворога.

Мурал «Привид Києва» у столиці / фото Суспільне

У День української авіації у Києві на Подолі відкрили мурал, присвячений «Привиду Києва».

У сюжеті «Сніданку з 1+1» журналіст розповів, де ж можна знайти цей настінний малюнок в українській столиці.

«Це історичний центр Києва, Поділ. Вулиця Межигірська, 3. Саме тут можна побачити мурал з так званим «Привидом Києва», — йдеться в сюжеті.

На зображенні пілот у кабіні літака. Це — збірний образ всіх українських пілотів, які боронили й боронять небо Україні. Це така легенда воєнного часу. Цей мурал створив Андрій Ковтун. Для своєї роботи художник обрав фотографію пілота 40-ї бригади тактичної авіації, яка, найімовірніше, і є цим збірним образом «Привида Києва».

Хто такий «Привид Києва»

«Привид Києва» — це міська легенда про українського військового льотчика-аса, який на МіГ-29 Повітряних сил України в лютому 2022 року лише за перші 30 годин від початку російського вторгнення в боях за Київ нібито збив шість російських літаків.

У п’ятницю, 29 квітня, одна з найвпливовіших британських газет The Times опублікувала статтю про легендарного столичного «Привида». 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua