Кадиров запідозрив, що його отруїли: ЗМІ дізналися, що винного по-звірячому вбили

Чоловіка, якого запідозрили в отруєнні, ніхто не бачив майже рік.

Кадиров знайшов винного у своєму отруєнні / фото REUTERS

Скандальний лідер Чечні Рамзан Кадиров звинуватив у різкому погіршенні стану свого здоров’я екс-міністра охорони здоров’я, колишнього віце-прем’єра республіки Ельхана Сулейманова. З того часу його ніхто більше не бачив.

Як повідомляє «ВЧК-ОГПУ» з посиланням на джерело, «абсолютно всі кажуть, що Сулейманова немає в живих і помер він болісною смертю». На сайті головного дітища Сулейманова – «Республіканський онкологічний диспансер» Чечні – зараз торгують кокаїном у Дубаї.

Одразу кілька співрозмовників проекту, знайомих із ситуацією, розповіли, що коли різко і несподівано у Кадирова почав погіршуватися стан здоров’я, оточення почало запевняти його, що він став жертвою отруєння. Такої ж версії дотримувався і сам Кадиров, а свій гнів він спрямував на Сулейманова. За словами джерела, Сулейманов особисто робив деякі ін’єкції Кадирову і той вирішив, що саме з ними пов’язане погіршення здоров’я. В результаті відразу в жовтні 2022 року його було знято з посади віце-прем’єра і відтоді його ніхто не бачив.

Відео дня

Кадиров знайшов винного у своєму отруєнні / ВЧК-ОГПУ

Цьому є багато підтверджень. На сторінці Сулейманова в Інстаграмі, яку раніше він оновлював майже щодня, остання публікація датується жовтнем 2022 року. Сулейманов раніше часто з’являвся у навчальних та медустановах Москви, але там його теж не бачили майже рік. Найпримітніше, що на сторінці Сулейманова в Інстаграм як його сторінку в Інтернеті вказано onkochr.ru — це сторінка Республіканського онкодиспансеру — головного та улюбленого дітища Сулейманова. Якщо перейти зараз цим посиланням, то там сторінка, що пропонує кокаїн у Дубаї. За словами джерела, від передбачуваного отруєння Кадиров періодично проходить лікування саме в Дубаї.

Останній пост Сулейманова / ВЧК-ОГПУ

Співрозмовники «ВЧК-ОГПУ» в Чечні кажуть, що там теж ніхто не бачив Сулейманова з жовтня 2022 року. Ходять чутки, що його по-звірячому вбили — закопали в землю живим.

«Якщо Кадиров справді запідозрив Сулейманова в отруєнні, то навряд чи ми його побачимо живим. Якщо йдеться про щось інше, то він може бути ув’язнений і його покажуть на фото чи відео», — вважає співрозмовник.

Сулейманов був великою рідкістю серед оточення Кадирова. По-перше, за національністю він не чеченець, а лезгін. По-друге, він професіонал. Сулейманов професор, спеціаліст з хірургії та онкології, працював у Німеччині та Москві, а з 2014 року фактично став виконувати і функції одного з персональних лікарів Кадирова. У різні часи він був і радником голови Чечні, і міністром охорони здоров’я, і віце-прем’єром.

Читайте також:

Навіщо росіяни вішають шини на літаки: експерт зробив цікаві висновки

Пєсков оголосив, що РФ хоче повернутися до основ «зернової угоди» з Україною

Окупант не потрапив в Україну після невдалої вечірки: йому зламали руки

Росіяни обвішують шинами стратегічні винищувачі (фото)

У Росії за контроль над активами Пригожина борються дві спецслужби, — NYT

Хвороби Кадирова 

Впродовж кількох тижнів ходять чутки про хворобу Кадирова. За словами глави уряду Чеченської республіки Ічкерія (у вигнанні) Ахмеда Закаєва, Кадиров справді серйозно хворий.

За даними BILD, у чеченського глави проблеми з нирками. Останнім часом він з’являється на публіці з опухлим обличчям і тілом, йому навіть важко відкрити очі.

Сам Кадиров чутки спростовує. 2 липня він опублікував через «плітки» відео, як обідає зі своєю правою рукою Адамом Делімхановим, якого нібито поранили на фронті.

Російські ЗМІ наполягали, що чутки про свій передсмертний стан Кадиров і Делімханов нібито розпустили самі, щоб відвернути увагу від свого паломництва до Мекки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua