Кадирова призначили новим «смотрящим» за Пригожиним в Україні — експерт (відео)

Глава Чечні, замість «друга Жені» (засновника ПВК Вагнер Євгенія Пригожина) перейняв на себе нову роль через завдання Путіна.

Кадирова призначили новим «смотрящим» за Пригожиним в Україні, вважає журналіст Яковенко / скріншот

Російський журналіст та соціолог Ігор Яковенко розповів про історію зради клану «Кадирових», якому ще під час Другої чеченської війни були властиві якості бити в спину «своїх же».

Йдеться про закінчення «дружби» між лідером Чечні Рамзаном Кадировим та засновником ПВК «Вагнер» Євгеном Пригожиним. Останній, замість «друга Жені», став для Кадирова звичайною роботою, зазначив соціолог. Відносини між ними зіпсувалися через доручення Кремля до останнього утримувати Бахмут.

«Кадиров явно позначив свою роль, як «загороджувального загону», який не дозволить Пригожину втекти з фронту. Річ у тому, що Кадиров — це професійний зрадник», — вказав експерт. 

За його словами, лідер Чечні володіє дуже хорошим «верхнім» чуттям, від початку вся історія його сімейства — це історія великої зради власного народу, а також друзів.

«Коли клан «Кадирових» відчув, що Друга чеченська війна йде якось не дуже «гладко», прийняв рішення переметнутися на бік потенційного переможця, і тим самим вирішив поразку чеченського народу в цій війні. Тобто, перейшовши на бік колоніальних військ (військ РФ), клан «Кадирових» ще тоді зрадив свій народ. Завдяки цьому в Чечні панує абсолютно чужий цьому народу режим», — вказав він.

За словами Яковенка, не дивно, що «зрадити» дружбу Пригожина Кадирову було не складно:

«В основі особистості Кадирова лежить зрада — це його суть. Так що те, що він зрадив Пригожину, слухайте, ну він свій народ зрадив, а вже якийсь там «чужак» — це взагалі «сам Бог велів», — вказав він.

Експерт упевнений, що Кадиров отримав команду або від самого Путіна, або від його адміністрації максимально підставити Пригожина й зробити з нього нового «хлопчика для биття»: «Він явно йому дав зрозуміти, що «нікуди ти не дінешся з Бахмута», я буду завжди стояти ззаду та трохи збоку», — зазначив Яковенко. 

Вступ Україні до ЄС не дасть Туреччині приєднатись до блоку — Politico

Байден перериває візит до Азії через загрозу дефолту: якими можуть бути наслідки

США розкрили, скільки зараз мають ядерної зброї

Заборона на імпорт трубопровідного газу РФ не увійде до 11 пакету санкцій ЄС — Politico

Сварка між Кадировим та Пригожиним

Раніше глава Чечні та засновник ПВК «Вагнер» демонстрували «теплі» відносини, проте тема Бахмута все зіпсувала.

5 травня Євген Пригожин заявив, що його «вагнерівці» покинуть Бахмут до 10 травня через сильні втрати та проблеми з постачанням.

На це одним з перших відреагував Кадиров. Лідер Чечні «висміяв» свого «друга» та вказав, що його «чеченці» можуть взяти оборону Бахмута на себе. 

Пізніше він зазначив, що ПВК «Вагнер» зобов’язані до останнього залишатися в Бахмуті й пообіцяв, розібратися з Пригожиним «лицем до лиця».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua