Карта бойових дій в Україні 11 серпня

Мапа бойових дій в Україні 11 серпня

Мапа бойових дій в Україні 11 серпня — фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сьогодні, 11 серпня, в Україні розпочалася 534-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

PRO-kyiv.in.ua публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 серпня.

Група Вагнера продовжує свою присутність на об’єктах у Білорусі та статус її виведення до Росії залишається незрозумілим. Українські війська продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту і 10 серпня просунулися в районі кордону Донецько-Запорізької області.

Російський блогер звинуватив російських військових у фабрикації чи прикрасі заяв про знищення російськими військами української техніки в Україні. У ніч із 9 на 10 серпня російські війська завдали ще однієї серії ракетних ударів та ударів безпілотниками по Україні.

Російські війська 10 серпня вели наступальні дії на лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна, поблизу Бахмута, на лінії Авдіївка – Донецьк, на західному кордоні Донецької та східної Запорізької областей, а також на заході Запорізької області та досягли певного прогресу.

Українські війська продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту і 10 серпня просунулися в районі західного кордону Донецької та східної Запорізької областей.
Російські чиновники продовжують наголошувати на заявленому успіху російської оборонно-промислової бази (ОПБ).

Карта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.org

Російські війська продовжували наступальні операції на північний схід від Куп’янська і просунулися 10 серпня. Українські війська відбили російські атаки на північ від Сіньківки (8 км на північний схід від Куп’янська) та поблизу Іванівки (20 км на південний схід від Куп’янська). Спікер Східного угруповання військ України полковник Сергій Череватий заявив, що російські війська намагаються перехопити ініціативу на Куп’янському напрямі, а українські війська за останні дні значно посилили оборону у цьому районі.

Російські джерела стверджували, що 10 серпня українські війська здійснили невдалі контратаки на північний схід від Куп’янська. У Міноборони Росії заявили, що російські війська відобразили українські штурми біля Сіньківки та урочища Маньківка (близько 15 км на схід від Куп’янська).

Російські джерела стверджували, що українські війська продовжували наземні атаки на лінії Сватово-Кременна, але не просувалися. У Міноборони Росії стверджували, що російські війська відбили українські напади поблизу Новоселівської Луганської області, Тернів (16 км на північний захід від Кремінної) та Білогорівки (33 км на південь від Кремінної) Донецької області.

Карта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.org

Українські сили продовжували наступальні операції поблизу Бахмута. Російські джерела стверджували, що українські сили здійснили невдалі атаки на південь від Бахмута поблизу Клищіївки (7 км на південний захід від Бахмута) і Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута) і що інтенсивність бойових дій у цих районах залишається високою. Російське джерело стверджувало, що 9 серпня українські сили продовжували атакувати поблизу Берхівки (6 км на північний захід від Бахмута).

Карта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.orgКарта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.org

Українські війська вели наступальні операції в районі західного кордону Донецької та Східної Запорізької областей та просунулися 10 серпня.

Геолокаційні кадри свідчать про те, що українські війська форсували річку та просунулися на схід до південно-західної околиці Урожайного (9 км на південь від Великої Новосілки).

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на Бердянському напрямку та досягли часткового успіху на південь та південний схід від Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки) та у напрямку Урожайного.

Деякі російські блогери стверджували, що 9 серпня українські війська атакували поблизу Урожайного та намагалися закріпитися біля населеного пункту.

Російський батальйон «Схід», який обороняє цей район, стверджував, що українські сили просунулися ближче до Врожайного вечора 9 серпня. Російські джерела стверджували, що українські сили продовжували атакувати російські війська на околицях Урожайного вранці 9 серпня. 10 серпня та інші російські джерела, зокрема Міноборони Росії, стверджували, що російські сили відбили українські атаки.

Російські блогери стверджували, що українські сили також атакували Приютне (16 км на південний захід від Великої Новосілки) 10 серпня.

Карта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.orgКарта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.orgКарта бойових дій 11 серпняКарта бойових дій 11 серпня – Фото: understandingwar.org

Російські війська вели наступальні дії на заході Запорізької області та 10 серпня не просувалися. У Генштабі України повідомили, що російські війська вели безуспішні наступальні дії на південь від Новоданилівки (6 км на південь від Орєхова). Російські блогери стверджували, що російські війська зробили невдалу контратаку на схід від Роботино 9 серпня. Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров стверджував, що підрозділи чеченського батальйону «Схід-Ахмат» воюють поблизу Роботино.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua