Карта бойових дій в Україні 17 серпня

Мапа бойових дій в Україні 17 серпня

Мапа бойових дій в Україні 17 серпня Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сьогодні, 17 серпня, в Україні розпочалася 540-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

PRO-kyiv.in.ua публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 17 серпня.

Українські війська 16 серпня продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту, просувалися в західній частині Запорізької області та на кордоні Донецько-Запорізької області, у тому числі звільнили село Урожайне. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Бахмутському, Бердянському і Мелітопольському напрямках.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

16 серпня українські війська продовжували наступальні дії під Бахмутом, але жодного підтвердженого просування не зробили. У Генштабі України повідомили, що українські війська ведуть наступальні дії на південь від Бахмута і в цьому районі тривають запеклі бої. 16 серпня російські війська продовжили наземні атаки поблизу Бахмута та, як повідомляється, просунулися. У Генштабі України повідомили, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Богданівки. 15 серпня російський ведучий новин заявив, що російські війська атакували поблизу Веселого і контратакували на південь від Кліщіївки.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Українські офіційні особи повідомили, що українські війська звільнили село Урожайне та продовжили контрнаступальні дії вздовж адміністративного кордону між Запорізькою та Донецькою областями 16 серпня.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Українські війська 16 серпня продовжили наступальні дії на західгній частині Запорізької області та просунулися на схід від Роботиного. Геолокаційні кадри, опубліковані 16 серпня, показують, що українські сили просунулися на північний схід від Роботиного і, ймовірно, досягли більших успіхів у прилеглих районах, враховуючи попередню постійну активність українців у лісистих районах на північний схід від населеного пункту. 

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

15 серпня російські джерела стверджували, що російські війська витіснили українські сили з обмежених позицій на східному (лівому) березі Херсонської області. Відомий російський військовий блогер 15 серпня заявив, що російські сили успішно контратакували українські сили, які зайняли позиції на захід від Козачого Лагеря 14 серпня, і що українські сили більше не присутні в цьому районі.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua