Карта бойових дій в Україні 19 серпня

Карта бойових дій в Україні 19 серпня.

Карта бойових дій в Україні 19 серпня. Фото: Peter Jordan

Сьогодні, 19 серпня, в Україні розпочалась 177-а доба повномасштабної війни, яку розпочала Росія на нашій території. Російські джерела повідомили про серію неідентифікованих і непідтверджених вибухів по всьому Криму в ніч на 18 серпня. Ворог продовжує вести наступальні дії на північ, захід і південний захід від Донецька.

PRO-kyiv.in.ua публікує карту бойових дій за даними Інституту вивчення війни (ISW) 19 серпня.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Карта бойових дій в Україні 19 серпня.Карта бойових дій в Україні 19 серпня. Фото: understandingwar.org

Російські війська не проводили підтверджених наземних атак уздовж лінії Ізюм-Слов’янськ і обстріляли населені пункти поблизу кордону Харків-Донецька область 18 серпня. Міністерство оборони Росії заявило, що російська артилерія завдала удару по українських позиціях у Мазанівці (приблизно 20 км на північний захід від Слов’янська), підтверджуючи контроль ISW оцінки місцевості про те, що українські сили витіснили російські війська з населеного пункту.

Карта бойових дій в Україні 19 серпня.Карта бойових дій в Україні 19 серпня. Фото: understandingwar.org

18 серпня окупанти не проводили жодних підтверджених наземних ударів у напрямку міста Харків. У Генштабі України повідомили, що російські війська зосередилися на утриманні зайнятих позицій та запобіганні українським контратакам.

Росіяни розгорнули невстановлену кількість додаткових систем радіоелектронної боротьби та батальйонну тактичну групу (БТГ) у напрямку міста Харкова, намагаючись відновити боєздатність підрозділів, які вже дислокувалися навколо міста Харкова.

Російські джерела продовжували повторювати попередні необґрунтовані заяви про російський контроль над Стогніями, Баранівкою, Одноробівкою та Удами (усі приблизно в 40 км на північ від міста Харкова та в межах 10 км від українсько-російського кордону).

Карта бойових дій в Україні 19 серпня.Карта бойових дій в Україні 19 серпня. Фото: understandingwar.org

Ворог здійснив обмежений і невдалий наземний штурм Запорізького напрямку. Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно намагалися просунутися від Єгорівки до Шевченкового, обидва на схід від адміністративного кордону Донецько-Запорізької області.

Генштаб України також повідомив, що російські сили посилили невизначений район вздовж Південної осі щонайменше двома батальйонними тактичними групами (БТГ), що свідчить про продовження зусиль Росії посилити південь у рамках підготовки до українських контратак. Ці БТГ навряд чи істотно збільшать бойову міць Росії.

Карта бойових дій в Україні 19 серпня.Карта бойових дій в Україні 19 серпня. Фото: understandingwar.org

Українські чиновники підтвердили додаткові удари по російській військовій базі та складах у Херсонській області. Кремль, ймовірно, використовує створені козацькі організації для підтримки зусиль Росії з формування збройних сил. Російські окупанти продовжували підготовку до довготривалої інтеграції окупованих територій України до складу Росії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua