Катування дітей у дитячому садочку. Чотирьох виховательок взято під варту

Фото: Уніан

Голосіївський районний суд обрав запобіжні заходи чотирьом вихователькам приватного корекційного дитячого садочка, яких підозрюють у катуванні дітей. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Суд міста Києва підтвердив обґрунтованість підозр та обрам усім підозрюваним запобіжний захід — тримання під вартою строком на 2 місяці. 

Виховательки упродовж тривалого часу вчиняли протиправні дії відносно малолітніх вихованців дитячого закладу. Вони завдавали дітям сильного фізичного та морального болю з метою покарати їх за поведінку або невиконання вказівок вихователів.

Їх підозрюють за ч. 2 ст. 127 КК УкраїниКарається позбавленням волі на строк до десяти років., катування, що вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Що відомо про катування дітей у дитячому закладі на Київщині

Київська міська прокуратура повідомила про підозру чотирьом працівникам приватного корекційного дитячого садочка. Їх звинувачують у катуванні дітей.

Слідство встановило, що виховательки дитсадка, що начебто працює за методикою АВА-терапії, упродовж тривалого часу знущалися з малолітніх вихованців закладу.

Вихователька дитячого будинку у Фастівському районі катувала 9-річну дівчинку. На тілі дитини виявили січені рани. Такі методи "виховання" у цьому закладі застосовувалися не вперше. 19 вихованців закладу направили до лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua