Киян попередили про можливі звуки вибухів у найближчі години: що відомо

Вибух може бути досить гучним, враховуючи нічний час.

Киян попередили про можливі звуки вибухів цієї ночі / фото УНІАН (В’ячеслав Ратинський)

Киян попереджають про можливі звуки вибухів у найближчі години у зв’язку з підривом криги на річці Десна. 

Зазначається, що сапери здійснять підрив криги на річці близько 23:00-01:00. Звук вибуху може бути гучний, особливо в Деснянському та Оболонському районах столиці.

«Через льодохід на Десні в районі села Погреби на цій річці утворився затор, який спричинив підвищення рівня води та підтоплення в прибережних зонах. Для вирішення цієї проблеми, у ніч з 20 на 21 січня, сапери здійснять підрив льодового затору в районі сел Погреби та Зазим‘я. Орієнтовний час вибуху 23:00 -01:00. Прогнозується, що звук вибуху може бути досить гучним, враховуючи нічний час», — повідомляє Київська міська держадміністрація у своєму Telegram.

Відео дня

Людей попереджають, щоб уникнути паніки.

Ситуація в Києві — що відомо 

20 січня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомило, що місто Київ виключили з переліку територій можливих бойових дій. Водночас на території столиці продовжує діяти воєнний стан та комендантська година.

Крім того, в Києві час від час чутно вибухи, які являються результатом роботи саперів по очистці території від вибухонебезпечних предметів після наступу російських окупантів. За словами президента Володимира Зеленського, в Україні так зване «мінне забруднення» охоплює близько 170 тисяч квадратних кілометрів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua