Киян попереджатимуть про відключення світла з допомогою SMS — YASNO

Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Енергопостачальна компанія YASNO разом з одним із мобільних операторів запустили сервіс SMS-нагадувань про час імовірних стабілізаційних відключень електроенергії в Києві.

Про це повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

За його словами, сервіс дозволяє отримувати повідомлення приблизно за 15 хвилин до того, як світло має вимикатись за графіком. Також сповіщення надійде, якщо енергетикам доведеться застосовувати екстрені відключення.

Серед переваг нової послуги – можливість отримувати попередження про відключення електрики незалежно від наявного доступу до інтернету. А ще сервіс стане в нагоді людям, які не вміють користуватись інтернетом.

Як зазначив Сергій Коваленко, наразі послуга працює тільки для Києва і лише для абонентів одного мобільного оператора. Він не відкидає, що до проекту долучаться інші партнери та інші міста, де працює компанія YASNO.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

70% і 60% складають ліміти електроенергії у Києві та області відповідно. Такі обмеження надали фахівці "Укренерго" на 8 лютого. Це дозволяє працювати в межах стабілізаційних графіків.

Через погіршення погоди навантаження на енергосистему збільшиться, тому енергетики анонсують впровадження аварійних вимкнень світла у Києві та Київській області.

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. Згодом регіон повернувся до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua