Киян закликали бути обережними через утворення буруль на дахах і деревах

У столиці встановлені штрафи для фізичних осіб, посадовців та підприємців за неочищені дахи, неприбраний сніг тощо.

Киян попередили про утворення бурульок фото УНІАН

Міська влада Києва закликає мешканців столиці бути обачними, оскільки падіння снігу або льоду з даху може призвести до тяжких наслідків.

Як повідомляє Київська міська державна адміністрація, через перепади температур у Києві на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах спостерігається утворення великої кількості крижаних буруль.

Головне управління ДСНС України у м. Києві нагадує киянам, що не варто заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності – самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень із криги й снігу на дахах будинків. За можливості, слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.

Відео дня

«Усі балансоутримувачі – обслуговуючі організації, власники, орендарі та приватні установи – зобов’язані слідкувати і вчасно прибирати бурулі з дахів і фасадів, які знаходяться на їхніх балансових територіях. У столиці працюють інспектори з благоустрою», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи вносять приписи та складають протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП, що тягне за собою штрафи: для фізичних осіб – від 340 до 1 тис. 360 грн, для посадових осіб та підприємців – від 850 до 1 тис. 700 грн.

Повідомляти про порушення у сфері благоустрою можна до Контактного центру міста Києва: https://1551.gov.ua/.

Сніг у Києві

УКиєві комунальники цілодобово проводять протиожеледну обробку доріг та вулиць. До цієї роботи залучено 192 одиниці техніки «Київавтодору», 21 одиниця техніки «зеленбудів» і керуючих компаній районів.

У Києві внаслідок негодиза два дні зламано 120 дерев, ще 100 пошкоджено, частина з них впала на автомобілі, трамвайні колії та лінії електропередач.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua