Киянам розповіли про режим роботи церков на Великдень

Киянам розповіли про режим роботи церков на Великдень

Українці святкуватимуть Великдень в умовах війни

Вечірні молебні 15 квітня відбудуться у період з 15:00 до 23:00. А ранкові молебні 16 квітня — з 5:00 до 18:00.

У Києві Великодні богослужіння заплановано у 163 церквах. Попередньо храми та собори будуть відчинені для всіх вірян для вечірніх та ранкових молебнів 15 та 16 квітня. Нічні богослужіння проходитимуть онлайн. Про це повідомила прес-служба Київської міської військової адміністрації у Telegram.

«15 квітня вечірні молебні проведуть у період з 15:00 до 23:00. А 16 квітня заплановано ранкові молебні у період з 5:00 до 18:00», — уточнили у КМВА.

Прес-служба Київської міської державної адміністрації в Telegram нагадала, що столиця продовжує жити в умовах воєнного стану, і закликала мешканців віддати перевагу трансляції богослужінь онлайн.

У КМДА також пам’ятали про комендантську годину, що діє з 0:00 до 5:00. Киян закликали бути обережними та не ігнорувати повідомлення про небезпеку.

«Місто також звернулося до керівників релігійних громад з проханням обмежити проведення масових богослужінь та максимально забезпечити онлайн-трансляції на українських телеканалах та через інтернет», — зазначили у КМДА.

Раніше повідомлялося, що екіпажі поліції під час Великодня патрулюватимуть місця проведення богослужінь та зборів вірян.

Дороге задоволення: Великдень обійдеться українцям «у копієчку»

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua