Кияни отримуватимуть сповіщення про погіршення якості повітря

Наголошується, що цей сервіс передусім буде корисним для батьків маленьких дітей, людей зі слабким здоров’ям та осіб похилого віку.

«Київ Цифровий» сповіщатиме про погіршення якості повітря у місті / фото Wikimapia

У разі погіршення якості повітря у Києві жителі столиці зможуть отримати сповіщення про це у застосунку «Київ цифровий». Для цього потрібно зайти в налаштування додатку і дозволити сповіщення.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради із посиланням на заступника міського голови Петра Оленича.

«Користувачі отримуватимуть повідомлення у разі, якщо індекс якості повітря у всьому місті становитиме 75 і вище – тобто відповідатиме значенню «високий рівень забрудненості», — йдеться у повідомленні.

Відео дня

«Цей сервіс передусім буде корисним для батьків маленьких дітей, людей зі слабким здоров’ям та осіб похилого віку. У випадку отримання повідомлення про погіршення стану повітря в Києві, буде варто відкласти довгі прогулянки та відмовитися від фізичних навантажень»,— розказав начальник Управління екології та природних ресурсів Олександр Возний.

Наголошується, що у Києві діє мережа із 5 високоточних пунктів спостережень за станом атмосферного повітря європейського зразка. Системи з аналогічним принципом роботи працюють в європейських містах. Всі дані фіксуються щохвилини і зберігаються на сервері.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua