Кияни пропонують створити коворкінги у бібліотеках столиці — петиція

Фото: Київська міська рада

Кияни пропонують створити у бібліотеках столиці коворкінги, де містяни могли б навчатися і працювати під час перебоїв з електроенергією.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київської міської ради.

Автор ініціативи Дмитро Костиненко зауважує, що в кожному районі столиці функціонують багато бібліотек. "Через низький попит ці місця фактично просто існують без діла", — вважає киянин. Він пропонує залучити міську владу до створення коворкінгів у київських бібліотеках і тим самим реанімувати подібні заклади.

Що відомо про коворкінги в Києві, створені в умовах воєнного стану

У Києві біля станції метро "Лісова" відкрилося "містечко незламності", яке розраховане на понад 1000 людей. Воно оснащене 7 потужними генераторами. Крім стандартних місць для відпочинку, зарядки гаджетів, медпункту, у містечку є великі локації для дитячого дозвілля, роботи та навчання.

У центрі Києва відкрили "пункт незламності", який функціонує як коворкінг. Новий об'єкт має назву "Сфера світла". Він обладнаний антенами Starlink і пристосований для роботи та проведення ділових зустрічей.

Національний заповідник "Софія Київська" відкриває у будинку Консисторії невеличкий коворкінг "Софіт", який запрацює 16 січня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua