«Київ Цифровий» розіграв подарунки серед учасників акції «Таємний поштарик»

скріншот з відео Київ Цифровий / Facebook

У міському застосунку "Київ Цифровий" завершилася акція "Таємний поштарик". Містяни відправили один одному 200 тисяч цифрових поштівок зі словами підтримки та теплими побажаннями, повідомляє пресслужба КМДА.

Усі користувачі, які з 20 грудня до 14 січня поділилися поштівками в соцмережах та вказали хештег #kyivdigital, взяли участь у розіграші 25 "торбинок світла". У цих торбинках — світловідбивна сумка-шопер, флікер і ліхтарик. Переможців обирали випадковим чином через random.org. Їхні імена команда застосунку опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Також до розіграшу доєдналася електропостачальна компанія YASNO.

Учасники, які створили привітання з побажанням світла, брали участь у розіграші одного з 50 енергоефективних наборів, зібраних експертами YASNO для ощадливого споживання електроенергії. Один набір містить запас LED-ламп різних видів, а також "розумні" розетки, які дозволяють запрограмувати ввімкнення/вимкнення електроприладів у потрібний час.

Переможці другого конкурсу отримають пуш-повідомлення у застосунку "Київ Цифровий" із інформацією, як отримати подарунок, зазначили у КМДА.

Що відомо про акцію "Таємний поштарик" у застосунку "Київ Цифровий"

20 грудня у міському застосунку "Київ Цифровий" запустили святковий сервіс – "Таємний поштарик". Її мета — об’єднати киян і додати підтримки кожному на свята. Щоб створити листівку, потрібно було вибрати таємний псевдонім і відправити привітання. Після цього система генерувала поштівку зі святковою ілюстрацією та мелодією "Щедрик".

29 грудня до акції приєдналась енергопостачальна компанія YASNO, яка підготувала для учасників енергоефективні подарунки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua