«Київ Цифровий» відзначили нагородою «World Smart City Award Special Recognition»

Керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич на церемонії нагородження на конгресі Smart City Expo. Фото: Віталій Кличко / Telegram

Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко.

За його словами, Київ отримав визнання за свої здобутки в розвитку системи "розумного" муніципального управління.

«Київ Цифровий» отримав нагороду «World Smart City Award Special Recognition». Фото: Віталій Кличко / Telegram

"Не зважаючи на всі спроби агресора зламати нас, ми продовжуємо впроваджувати цифрові технології для забезпечення киян онлайн сервісами, для посилення безпеки, створення системи мобільності в місті. Нові виклики роблять Київ ще більш стійким, технологічним і сильним", — зазначив Кличко.

Що відомо

  • Київ — серед фіналістів премії World Smart City Awards. За звання "найрозумнішого" міста у світі столиця України змагатиметься, зокрема, з Сеулом, Торонто і Сіднеєм. Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, вперше в історії премії українське місто претендує на головну нагороду.
  • World Smart City Awards — одна з найпрестижніших щорічних премій у світі, якою відзначають інноваційні міста та проєкти.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua