Київ готується до проведення щорічного Інвестиційного форуму. Де і коли відбудеться захід

Міський голова Києва Віталій Кличко 25 серпня зустрівся у Брюсселі з очільником столиці Бельгії Філіпом Клозом. Фото: КМДА

Міський голова Києва Віталій Кличко 25 серпня з візитом у Брюсселі. Там він зустрівся очільником столиці Бельгії Філіпом Клозом. Обговорили Інвестиційний форум Києва, який в листопаді відбудеться у Брюсселі. Торік захід теж організували у столиці Бельгії.

Про це сповіщає Офіційний портал Києва.

"До заходу приєднаються представники міжнародного бізнесу, фінансових компаній, інвестори, експерти з різних країн. Минулого року пан Клоз запропонував допомогу й організував форум у своєму місті", — повідомив Віталій Кличко.

Міський голова нагадав, що за підсумками торішнього Київського інвестиційного форуму, учасники підписали Меморандум про співпрацю в реалізації проєктів із підтримки критичної інфраструктури, відновлення та подальшого розвитку Києва. А також створили Брюссельську платформу для об’єднання зусиль. До неї доєднались 15 європейських міст.

Міський голова Києва також розповів, що запропонував очільнику Брюсселя долучитися до втілення проєкту реабілітаційного центру для захисників.

"Брюссель, протягом півтора року, передав Києву 4 авто швидкої допомоги, технологічне медичне обладнання, яке встановили в столичних лікарнях. Медичні матеріали та гуманітарну допомогу. І готує наступну допомогу", — повідомив Віталій Кличко.

Як відбувається Київський інвестиційний форум у час війни

Інвестиційний форум міста Києва проходить із 2016 року. Головна мета — зібрати за одним столом інвесторів з усього світу та привернути увагу до Києва.

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, торік захід вперше відбувся за кордоном. Організувати такий форум і зібрати потенційних інвесторів, які хочуть допомогти Києву та Україні, запропонував мер Брюсселя Філіп Клозе.

На Київському інвестиційному форумі-2022, зокрема, домовилися про співпрацю з ЄБРР у напрямах енергетичної безпеки для забезпечення стабільної життєдіяльності української столиці. ЄБРР виділив 100 млн євро на розвиток транспорту і комунального господарства Києва.

Торік Київ та 11 європейських міст уклали спільну декларацію про об’єднання зусиль для швидкої та стабільної відбудови зруйнованих російськими атаками територій столичного регіону. Підписання відбулося під час Інвестиційного форуму у Брюсселі "Великий Київ: Стійкість. Інновації. Сталий розвиток".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua