Київ і область 26 січня будуть зі стабілізаційними графіками відключень світла

Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Національна енергетична компанія "Укренерго" надала обмеження енергоспоживання для Києва та області на 26 січня. Ліміти дозволить проводити відключення електроенергії за стабілізаційними графіками. Про це повідомили у компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Для столиці на четвер, 26 січня, обмеження передбачені в середньому на рівні 986 МВт/вдень та 648 МВт/уночі. Для Київщини — 705 МВт/вдень та 595 МВт/уночі. Такі обсяги покриють 61% від потреби електроенергії міста і 50% від потреби області, включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру.

У ДТЕК наголошують, що в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

У Києві та області 19 січня застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії. У ДТЕК зазначили, що щовечора публікуватимуть інформацію про графіки відключень на наступний день.

18 січня ввечері генеральний директор Yasno Сергій Коваленко зазначив, що Київ і область максимально наблизилися до стабілізаційних графіків. Але, за його словами, дефіцит залишається значним, це означає, що відключення зачіпатимуть і світло-сірі зони графіка.

Вдень 14 січня Росія здійснила чергову ракетну атаку по території України. У кількох областях сталися влучання в об'єкти критичної інфраструктури. У Києві критична інфраструктура не постраждала, у місті працювало ППО. Водночас найскладніша ситуація у сфері енергетики виникла на Харківщині та Київщині.

З 14 січня у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua