Київ і область будуть зі світлом — ДТЕК

Фото: Gettyimages

"Укренерго" не надав лімітів споживання електроенергії на середу, 15 лютого. Тому у Києві та області світло не вимикатимуть. Про це повідомили у компанії ДТЕК.

"На наступний день "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє не відключати завтра світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях.

Зазначається, що внаслідок пошкодження мереж "Укренерго" в деяких енерговузлах можливі стабілізаційні відключення за графіком.

Графіки у Києві можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень на сайті.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням у Києві та області

14 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком трьох районів, де є дефіцит пропускної спроможності мереж.

Хоча "Укренерго" не надав обмежень на 13 лютого для Києва та області, у деяких районах вимикали світло за графіками. Дефіцит пропускної спроможності мереж зафіксували у частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського районах столиці. А також в частині Бучанського району на Київщині.

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії на 11 лютого. Ліміти дозволяють застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого, столиця — 17 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

11 лютого ліміти дозволили застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень, проте вже 12 лютого "Укренерго" не надав обмежень для регіону.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua