Київ отримав два потужних генератори від Тайваню

Фото: КМДА

Київ отримав від Тайваню перші два генератори високої потужності (300–800 кВА) в межах виконання меморандуму. Загалом передбачається поставка 20 генераторів для живлення об'єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Фото: КМДА

"Перші два генератори вже передали "Київтеплоенерго", їх використають у міських котельнях", – зазначив Віталій Кличко.

Фото: КМДА

Меморандум про співпрацю Київ і Тайвань підписали у грудні торік. В межах документа Тайвань допоможе столиці України придбати дизельні електрогенератори для критичної інфраструктури. Загалом Київ має отримати 20 таких генераторів.

Як міжнародні партнери допомагають Україні пережити проблеми з електрикою

Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає Україні 80 генераторів, а також кілька десятків тисяч ковдр для кімнат відпочинку Укрзалізниці.

Уряд Канади виділив 10 мільйонів доларів на закупівлю генераторів для України.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua